Conor McGregor i Artem Lobov
Conor McGregor i Artem Lobov

Od czasu przegranej walki Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovem minęło już blisko 10 miesięcy, a na razie cały czas nie wiadomo kiedy Irlandczyk powróci do oktagonu UFC. Sam zainteresowany otwarcie mówi o tym, że chciałby zmierzyć się po raz drugi z Khabibem, aby móc mu się zrewanżować za ostatnią przegraną.

Artem Lobov, kolega z maty Conora McGregora, uważa że Irlandczyk może pokonać Nurmagomedova, tak samo jak to zrobił w rewanżowym boju z Natem Diazem. Lobov powiedział o tym w rozmowie dla serwisu Business Insider.

Spójrzmy na to, co działo się w przeszłości. Spójrzmy na to, co stało się z Diazem. Gdy Conor uświadomił sobie swoje błędy z pierwszej walki, powiedział: Ok. nie ma problemu. Wziął to na klatę, wrócił na salę i zupełnie zmienił swoje przygotowania, dzięki czemu w drugim starciu wygrał. Myślę, że w tym przypadku nie byłoby inaczej.

Niezależnie jednak od tego czy Conor miałby szansę na pokonanie Khabiba, na razie nie zanosi się na to, aby do rewanżu miało dojść w najbliższym czasie, bowiem Nurmagomedov całkowicie odrzuca taką możliwość i chce, aby McGregor zasłużył sobie innymi starciami na drugą walkę mistrzowską.

14 KOMENTARZE

 1. Khabib to nie Diaz, poza tym w tamtym okresie miał ambicję na zdobycie drugiego pasa. Teraz tych sportowych ambicji brak.

 2. No co takiego się stało z Diazem, że to Conor zapierdalał test Coopera w klatce i zerkał na zegar czy pobił swoją życiówkę.

 3. Ja to nie mam pewnosci czy Conor wygra z Diazem w ich potencjalnym kolejnym starciu a co dopiero z Khabibem.

 4. Haha co się kurwa stało z Diazem?….wpierdolił Ryżemu jeszcze bardziej.

  Dokladnie, Connor urzadzil sobie bieg po klatce byle nie walczyc bo koniec byl blisko, sama decyzja tez smiech na sali , byle "krul" wygral i ciagnal cyrk do przodu

 5. Haha co się kurwa stało z Diazem?….wpierdolił Ryżemu jeszcze bardziej.

  Lądując trzy razy na deskach.  Nie zauważyłem by w kategorii wagowej Connora był ktoś zdolny wygrać z nim w stójce.

 6. Lądując trzy razy na deskach.  Nie zauważyłem by w kategorii wagowej Connora był ktoś zdolny wygrać z nim w stójce.

  Diaz jest w kategorii Conora. W pierwszej walce wygrał z nim właśnie dzięki stójce. Po tym jak Conor nie był zdolny do walki na nogach, szukał szansy w parterze (wiedział co Diaz potrafi na glebie, więc można uznać to za oddanie walki).

 7. Diaz jest w kategorii Conora. W pierwszej walce wygrał z nim właśnie dzięki stójce.

  Wygrał dzięki brakom kondycyjnym rudego. Póki paliwo było Diaz za wiele w stójce nie ugrał.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.