Już od dłuższego czasu mówi się o potencjalnym starciu Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem w MMA. O swoje spojrzenie na kwestię takiej walki został zapytany Jeff Mayweather, wujek Floyda, który w rozmowie z serwisem Bloody Elbow powiedział:

Floyd ma szansę na zwycięstwo ponieważ jest znacznie szybszy od Conora, trudniej go trafić i bije mocniej niż Conor. Tak samo jak skopał mu dupsko w boksie, może to zrobić w MMA.

Jeff dodał również, że główną taktyką w takim pojedynku byłoby trzymanie rywala na dystans i praca na nogach.

Jeśli Floyd będzie używał swoich nóg i nie mówię tu o uciekaniu, a tańczeniu dookoła przeciwnika, co jest zarówno częścią boksu jak i MMA, tak długo jak będzie to robił, będzie miał szansę na zwycięstwo. Będzie miał szansę utrzymując odpowiedni dystans. Jeśli jednak Floyd da się sprowadzić do parteru, to będzie koniec walki.

Wujek Floyda został również zapytany o to, czy najpierw nie woleliby zmierzyć się z mniej doświadczonym rywalem w MMA, czyli np. CM Punkiem.

Nie wiem kto to jest, ale w sumie możemy skopać mu dupsko w pierwszej kolejności.

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe ile czasu Mayweatherowie będą medialnie jechali na tym patencie? Floyd nigdy nie wyjdzie do klatki walczyć. Koniec kropka

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.