Do jednego z najgłośniejszych starć tego roku pozostało jeszcze sporo czasu, więc pytania o konfrontację pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Conorem McGregorem pojawiają się dość często w rozmowach z osobami ze świata MMA. Bas Rutten, były mistrz UFC, również miał okazję przedstawić swoje przewidywania na tę walkę i podczas audycji Submission Radio powiedział:

Skłaniam się w stronę Khabiba, jeśli nie zostanie trafiony. Prawdę mówiąc jestem wielkim fanem Conora. Jestem też wielkim fanem Aldo i przed walką McGregora z Aldo myślałem, że Irlandczyk będzie miał w niej sporo kłopotów.

Warto przypomnieć, że starcie Conora McGregora z Jose Aldo zakończyło się bardzo szybko i to Irlandczyk wyszedł z niego zwycięsko po tym jak znokautował Brazylijczyka. Rutten przewiduje więc, że i w pojedynku z Nurmagomedovem scenariusz może się powtórzyć.

Jeśli Conor będzie potrafił trafić Nurmagomedova i wywrzeć na nim presję wówczas nie przegra. Jeśli walka trafi do parteru, Conor będzie w opałach. To dla niego ogromne wyzwanie. Wytrwać w stójce przez pięć rund i nie dać się obalić.

2 KOMENTARZE

  1. Kebab jest cienki w stójce, ale go zajedzie na luzie. GNP trzecia runda. Mark my words 😀 Po tej walce Conor będzie już gotowy na walkę z GSP w półśredniej, albo z Diazem trylogię domknąć.

  2. torpedo > ziebrać od Nurmy? Ziom Nurma to z Johnsonem dostawa aż się zataczał. Nie róbmy z Nurmy stójkowicza bo jest w tym cienki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.