Do jednego z najgłośniejszych starć tego roku pozostało jeszcze sporo czasu, więc pytania o konfrontację pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Conorem McGregorem pojawiają się dość często w rozmowach z osobami ze świata MMA. Bas Rutten, były mistrz UFC, również miał okazję przedstawić swoje przewidywania na tę walkę i podczas audycji Submission Radio powiedział:

Skłaniam się w stronę Khabiba, jeśli nie zostanie trafiony. Prawdę mówiąc jestem wielkim fanem Conora. Jestem też wielkim fanem Aldo i przed walką McGregora z Aldo myślałem, że Irlandczyk będzie miał w niej sporo kłopotów.

Warto przypomnieć, że starcie Conora McGregora z Jose Aldo zakończyło się bardzo szybko i to Irlandczyk wyszedł z niego zwycięsko po tym jak znokautował Brazylijczyka. Rutten przewiduje więc, że i w pojedynku z Nurmagomedovem scenariusz może się powtórzyć.

Jeśli Conor będzie potrafił trafić Nurmagomedova i wywrzeć na nim presję wówczas nie przegra. Jeśli walka trafi do parteru, Conor będzie w opałach. To dla niego ogromne wyzwanie. Wytrwać w stójce przez pięć rund i nie dać się obalić.

33 KOMENTARZE

 1. Kebab jest cienki w stójce, ale go zajedzie na luzie. GNP trzecia runda. Mark my words 😀 Po tej walce Conor będzie już gotowy na walkę z GSP w półśredniej, albo z Diazem trylogię domknąć.

 2. Kebab jest cienki w stójce, ale go zajedzie na luzie. GNP trzecia runda. Mark my words 😀 Po tej walce Conor będzie już gotowy na walkę z GSP w półśredniej, albo z Diazem trylogię domknąć.

  dla krula tylko money fighty

 3. Po głębszej analizie skłaniam się ku temu, że jeśli Conor będzie trafiał i nie da się obalać to wygra, ale jeśli Khabib zdoła unikać ciosów i jednocześnie będzie przenosił walkę do parteru, to on wyjdzie z pojedynku zwycięzko…

  … ale mogę się mylić.

  Ps. Zróbcie z tego osobnego newsa. :beczka:

 4. Ta walka jest o tyle zajebista, że jest nieprzewidywalna.

  Wszyscy gadają o oczywistych oczywistościach, czyli szybkie ustrzelenie przez Conora, albo tłamszenie w parterze przez Nurmy.

  Tu natomiast może być tak, że Conor da radę spierdolić przed obaleniami (co jak co, ale się założę że dzień po walce z Floydem leciał na matę szlifować zapasy i parter).

  Natomiast skupiając się na zapasach może zbierać na pysk od Nurmy.

  Czekam na tą walkę.

 5. Jeszcze o tej wspaniałej waleczce nic nie napisałem ale już piszę. Całym serduszkiem mam nadzieję, że Conor wejdzie do klatki i do 2 rd będzie kaos na Nurmie. Prawie 2 lata bez walki w klatce ale wierzę, że oprócz baletu ten czas poświęcił na ostre zapierdalanie i wyjdzie w formie jak nigdy.

 6. torpedo > ziebrać od Nurmy? Ziom Nurma to z Johnsonem dostawa aż się zataczał. Nie róbmy z Nurmy stójkowicza bo jest w tym cienki.

 7. torpedo > ziebrać od Nurmy? Ziom Nurma to z Johnsonem dostawa aż się zataczał. Nie róbmy z Nurmy stójkowicza bo jest w tym cienki.

  W stojce od Nurmy dostawał Barboza, czy Iaqinta. Jak zmęczysz ciało to Ci najlepsza technika nie pomoże.

 8. Karta mega….:siara: (siara poza OSP, bo jego walki są zazwyczaj ciekawe)

  Po co mają robić kartę kosę, skoro i tak ładnie się sprzeda?

 9. Po co mają robić kartę kosę, skoro i tak ładnie się sprzeda?

  Wszystkie karty Conora były dobrze obstawione a tu bieda, nędzne walki kobiet, walki karłów itd.

 10. torpedo > ziebrać od Nurmy? Ziom Nurma to z Johnsonem dostawa aż się zataczał. Nie róbmy z Nurmy stójkowicza bo jest w tym cienki.

  W stojce od Nurmy dostawał Barboza, czy Iaqinta. Jak zmęczysz ciało to Ci najlepsza technika nie pomoże.

  Tak jak wyżej Pietagoras napisał.

  W 1rd. pewno by była walka jak Pająka z Griffinem, ale czym później, gdy organizm jest zmęczony i jest wizja kolejnego obalenia, to już tak fajnie nie jest- Barboza i Al najlepszym właśnie  przykładem.

  Oczywiście nie mówię, że tak będzie, tylko że wcale bym takiej opcji nie wykluczył.

  Równie dobrze może walka trwać 30 sekund i chuja się dowiemy.

 11. Karta mega….:siara: (siara poza OSP, bo jego walki są zazwyczaj ciekawe)

  Wydaje mi się, że przy tak dużej gali celowo unikają zestawiania zawodników, którzy w kontraktach mają zapis o uzyskaniu % z PPV. Mylę się, czy ktoś to potwierdzi?

 12. Wydaje mi się, że przy tak dużej gali celowo unikają zestawiania zawodników, którzy w kontraktach mają zapis o uzyskaniu % z PPV. Mylę się, czy ktoś to potwierdzi?

  Potwierdzam

 13. Wydaje mi się, że przy tak dużej gali celowo unikają zestawiania zawodników, którzy w kontraktach mają zapis o uzyskaniu % z PPV. Mylę się, czy ktoś to potwierdzi?

  Jestes bystry niczym Rutten! Jak na to wpadles?:crazy::wink:

 14. Wszystkie karty Conora były dobrze obstawione a tu bieda, nędzne walki kobiet, walki karłów itd.

  Może specjalnie robią biedną kartę żeby zobaczyć jak sam Conor się sprzeda. Dobre zestawienia zostawią na następną numerowaną, żeby też coś zarobić.

 15. Jestes bystry niczym Rutten! Jak na to wpadles?:crazy::wink:

  Rutten do mnie dzwonił 😉 Rozwinę myśl, bo nie chcę zostać źle zrozumiany: Chodziło mi o to czy zapis o procentowym udziale w zyskach z PPV jest negocjowany z danym zawodnikiem przed taką galą, czy jest to stały zapis w kontrakcie.

 16. żeby zobaczyć jak sam Conor się sprzeda

  Serio myslisz ze takie cos trzeba sprawdzac? Znasz liczby sprzedazy PPV gdzie walczyl Rudy to co tu sprawdzac?

  Chodziło mi o to czy zapis o procentowym udziale w zyskach z PPV jest negocjowany z danym zawodnikiem przed taką galą, czy jest to stały zapis w kontrakcie.

  Mistrzowie maja raczej z automatu( wyjatkiem byl Mysza) a takto mysle ze jak mistrz obroni pas chociaz raz to raczej dostaje taki kontrakt…

 17. Serio myslisz ze takie cos trzeba sprawdzac? Znasz liczby sprzedazy PPV gdzie walczyl Rudy to co tu sprawdzac?

  Jak będzie dobra karta to może pęknie 1,5 albo 2mln ppv, a jak słaba to może z bańka bo część ludzi dla samego Conora nie kupi. Conor ma pewnie wynegocjowany duży procent z ppv więc nie chcą się dzielić jeszcze z innymi zawodnikami. Z drugiej strony jeśli sam Conor zrobił by 1,5mln ppv to po co pchać tam innych zawodników mocnych marketingowo, mogących pociągnąć inną galę. Tak czy inaczej strategicznym ruchem ze strony UFC będzie zrobienie słabej rozpiski na gali z udziałem Conora.

 18. Serio myslisz ze takie cos trzeba sprawdzac? Znasz liczby sprzedazy PPV gdzie walczyl Rudy to co tu sprawdzac?

  Mistrzowie maja raczej z automatu( wyjatkiem byl Mysza) a takto mysle ze jak mistrz obroni pas chociaz raz to raczej dostaje taki kontrakt…

  Dzięki. Wiem, że Overeem coś takiego miał w kontrakcie i jak mu nie szło, to wrzucali go na UFC on Fuel/Fox żeby mu z PPV nie odpalać.

 19. Ile kosztuje wygranie walki w UFC?

  Pinć zoty ale kumpel gadał że dostał pinć czydzieści za nokiałt wieczoru. napiendalał pienć walk dziennie wszystkie wygrane no i ten bonus wyszło mu dwadzieścia pienć czydzieści na dzień gdzie takom kase dostaniesz ziom? po miesioncu miał takom kase rze czszy dni pilim wudke w pinciu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.