TMZ udało się zdobyć wideo z nagraniem awantury, podczas której Conor McGregor zniszczył telefon fana, za co trafił później do aresztu. Co prawda, nie widać na nim zbyt wiele, ale uwieczniono moment nadeptywania na telefon:

PRZYPOMINAMY: Conor McGregor aresztowany! Supergwiazda MMA oskarżona o rozbój i wandalizm!

 

34 KOMENTARZE

 1. Pudelkowe tematy. Największym „skandalem” z udziałem Conora byłby fakt ponownego wejścia do klatki. To jakoś jedyna rzecz, w którą ciężko mi uwierzyć.

 2. Ja tam widzę szarmanckiego, białego obywatela, który pomaga podnieść z podłogi telefon uciśnionemu obywatelowi rasy czarnej.

 3. Ja tam widzę szarmanckiego, białego obywatela, który pomaga podnieść z podłogi telefon uciśnionemu obywatelowi rasy czarnej.

  do tego muzułmanina, pewnie dlatego go zaatakował

 4. Ależ to jest SKANDAL ! SKANDAL, mówię Pani, no co on zrobił, aż  trudno uwierzyć !

  News jak od przekupek ze straganu z tanimi gaciami.

 5. Swoją drogą ciekawe czy muslim Go specjalnie chciał podkurwić, bo nie sądzę, że to prawdziwy fan.

  Teraz wydoi Rudego i nie będzie musiał latać po socjal.

  nie będzie musiał, ale oczywiście poleci:razz:utinlaugh:

 6. Swoją drogą ciekawe czy muslim Go specjalnie chciał podkurwić, bo nie sądzę, że to prawdziwy fan.

  Teraz wydoi Rudego i nie będzie musiał latać po socjal.

  nie będzie musiał, ale oczywiście poleci:razz:utinlaugh:

  Też bym tak zrobił 😀 byś nie skorzystał na dobraniu się do kasy Rudego zabieracza telefonów?

 7. Też bym tak zrobił 😀 byś nie skorzystał na dobraniu się do kasy Rudego zabieracza telefonów?

  Pewnie byś jak cywilizowany człowiek spytał o zrobienie wspólnego zdjęcia, a nie nagrywał Conora z przyczajki. Za to krul chyba nie rozpierdala telefonów.

 8. Pewnie byś jak cywilizowany człowiek spytał o zrobienie wspólnego zdjęcia, a nie nagrywał Conora z przyczajki. Za to krul chyba nie rozpierdala telefonów.

  Wolałbym z przyczaiki, może by odpierdolil coś pojebanego to bym wstawił na cohones.

 9. Mają go, już się nie wywinie cwaniaczek. A Abdelowi należy przyznać dożywotnią rentę bohatera wojennego za tak heroiczną postawę. Poświęcił telefon, ale ocalił miliony. Czekam na film i książkę.

 10. I to jest news rozbój aż tornistry fruwają… A tak serio to ten irol nie ma porównania do naszych chłopaków gdzie im antyterrorka wbija na chatę.

 11. Też bym tak zrobił 😀 byś nie skorzystał na dobraniu się do kasy Rudego zabieracza telefonów?

  Wiem, że takie czasy i powinno się wykorzystywać takie sytuacje, ale no nie umiał bym tego zrobić, bo to dla mnie straszny wstyd.

 12. Wiem, że takie czasy i powinno się wykorzystywać takie sytuacje, ale no nie umiał bym tego zrobić, bo to dla mnie straszny wstyd.

  Jakiś tam randomowy pastuch w skarpetach i kolorowych klapkach za zasiłki to jeszcze pół biedy. Ale co powiedzieć o takim Chiesie, który jest fighterem, a robi z siebie ofiarę losu i udaje traumę psychiczną, bo marzą mu się miliony.

 13. Jakiś tam randomowy pastuch w skarpetach i kolorowych klapkach za zasiłki to jeszcze pół biedy. Ale co powiedzieć o takim Chiesie, który jest fighterem, a robi z siebie ofiarę losu i udaje traumę psychiczną, bo marzą mu się miliony.

  Nie wiem jak tam z Chiesą było, ale jeśli On miał przez to małe rozcięcie zablokowaną walkę do której się przygotowywał miesiącami, to akurat Jemu się nie dziwię, bo obóz tani nie jest a walczy się w roku z dwa? razy.

  Zaznaczam, że nie pamiętam jak tam to z Nim dokładnie było.

 14. Za to do paki?  Krul się obroni na luzie maks 50 K dla Abdirzaka :conorsalute:

  Case closed

  Ale on miał tam zdjęcia syna, którego już od wielu lat nie widział, bo pewnie dostał sądowy zakaz zbliżania się do żony i dziecka. Takich bezcennych rzeczy w dzisiejszych czasach nie kupisz…

 15. Ale on miał tam zdjęcia syna, którego już od wielu lat nie widział, bo pewnie dostał sądowy zakaz zbliżania się do żony i dziecka. Takich bezcennych rzeczy w dzisiejszych czasach nie kupisz…

  Nie no, nie sądowy zakaz, tylko zostawił żonę i dzieci w jakimś Afganistanie . . .

 16. Ale on miał tam zdjęcia syna, którego już od wielu lat nie widział, bo pewnie dostał sądowy zakaz zbliżania się do żony i dziecka. Takich bezcennych rzeczy w dzisiejszych czasach nie kupisz…

  Jeśli syn podobny do ojca to strata w sumie żadna :fjedzia:

  A telefon zniszczony przez Conora pewnie jakiś bogaty lamus kupi jako artefakt :beczka:

 17. Nie wiem jak tam z Chiesą było, ale jeśli On miał przez to małe rozcięcie zablokowaną walkę do której się przygotowywał miesiącami, to akurat Jemu się nie dziwię, bo obóz tani nie jest a walczy się w roku z dwa? razy.

  Zaznaczam, że nie pamiętam jak tam to z Nim dokładnie było.

  Ano tak z nim było, że dostał od łysego kasę za walkę bez walki, a pozywa Conora o to, że stacił szansę na title shota z Kabibem i jeszcze jakieś farmazony.

 18. Szkoda, że nie udało się nagrać momentu obalenia telefonu, na pewno było doskonałe. Rudzinkę ewidentnie poniosło, przecież soccer kicki i stompy są już dawno zakazane. Niestety nie widać kto sędziował to kontrowersyjne starcie (Mario?), ale biorąc pod uwagę zdrowie telefonu-powinno zostać przerwane wcześniej.

 19. Ano tak z nim było, że dostał od łysego kasę za walkę bez walki, a pozywa Conora o to, że stacił szansę na title shota z Kabibem i jeszcze jakieś farmazony.

  Ok. Dlatego napisałem, że nie pamiętam o co chodzi.

 20. swoją drogą chujowo musi się czuć Conor bo każdy chce od niego forsy i tylko czeka na okazję, albo sami prowokują żeby coś odjebał, a potem urazy psychiczne, pozwy i liczenie kasiory…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.