Velentina Shevchenko, która podczas gali UFC 231 zmierzy się w mistrzowskim boju z Joanną Jędrzejczyk, przygotowuje się do tego starcia wspólnie z Cris Justino i przy okazji pobytu w jej klubie nagrała materiał, w którym opowiedziała o swoim spojrzeniu na Joannę Jędrzejczyk i ich wcześniejsze starcia.

Walczyłyśmy z Joanną trzy razy w muay thai. Oczywiście było to wiele lat temu, ale ostatecznie to podobna sytuacja. Ona się odrobinę zmieniła, ale nadal jest tą samą osobą co kiedyś. Ze mną jest podobnie. Zmieniłam się pod względem umiejętności, ale nadal jestem tą samą osobą. To daje mi pewnego rodzaju przewagę, ponieważ kiedy znasz swojego rywala, wiesz czego się po nim spodziewać. Ja poczułam w walkach jej siłę, wiem co potrafi robić i jak to robi. Wiedząc to wszystko skupiłam się na przygotowaniach. Przygotowując się do walk, nigdy przesadnie nie skupiam się na rywalce, a na tym co sama muszę zrobić. Jeśli bowiem sama czuję się silna i gotowa, wszystko będzie dobrze.

Shevchenko powiedziała także, że nastawia się na różne scenariusze w starciu z Joanną, ale chciałaby skończyć pojedynek przed czasem.

Zrobię wszystko, żeby wygrać tę walkę. Nigdy jednak nie wiadomo jak się ona skończy. Każdy oczywiście liczy na skończenie przed czasem. I to właśnie spróbuję zrobić, spróbuję skończyć walkę przed czasem. Nie ważne jednak jak będzie przebiegać starcie, czy będzie w stójce czy w parterze, zrobię wszystko, żeby wygrać. W zależności od zachowania rywalki, wybiorę odpowiednią taktykę na starcie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.