Scott Coker: Cris, jeżeli jesteś wolnym agentem, to zadzwoń

Informacje o sprzedaży organizacji Bellator pojawiają się w przestrzeni medialnej od dłuższego czasu. Szef organizacji zaprzecza jednak doniesieniom, że gala Bellator 300 ma być ostatnim wydarzeniem marki.

W ostatnim czasie pojawiało się sporo informacji na temat potencjalnego połączenia się organizacji PFL oraz Bellator MMA. Scott Coker, szef Bellatora, potwierdził oficjalnie, że trwają rozmowy na ten temat, ale ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte. Organizacja Bellator ogłosiła niedawno galę z numerem 300 i zaraz pojawiły się plotki związane z tym, że jubileuszowe wydarzenie ma być ostatnim w historii marki. Scott Coker odniósł się do tych zapowiedzi w programie SiriusXM.

Będziemy dalej robić nasze gale. Pojawia się wiele plotek. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, ale dalej zamierzamy promować walki. Już dziś planujemy galę z numerem 301, mamy też w planach galę 302. Myślimy o przyszłym roku, który będzie kolejnym dużym rokiem dla Bellatora.

Bellator szykuje się do jubileuszowej gali z numerem 300. Podczas tego wydarzenia dojdzie do czterech pojedynków mistrzowskich. Gala Bellator 300 odbędzie się 7 października w San Diego w hali Pechanga Arena. Walką wieczoru ma być starcie o pas kategorii ciężkiej. Ryan Bader po raz piąty stanie do obrony tytułu, a jego rywalem będzie Linton Vassell.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of dawid91
dawid91

Maximum FC
Lightweight

1,513 komentarzy 5,053 polubień

Pierwsza cześć wypowiedzi nawet nie rozwiewa dobrze wątpliwości co do dalszego istnienia Bellatora i trochę sugeruje ze będą dalej próbować i się zobaczy co z tego wyjdzie. Z kolei druga cześć to zasugerowanie rekordow i zajebistego kolejnego roku.
Pierdoli jak potłuczony ten Coker

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień

Scotta boli wielki Dana

Odpowiedz polub

Avatar of Karas
Karas

Maximum FC
Super Heavyweight

1,752 komentarzy 3,257 polubień

Niech wróci Rebney wraz z turniejami i będzie znowu fajna organizacja.

Odpowiedz polub

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

EFC Africa
Bantamweight

2,726 komentarzy 5,436 polubień

Niewiele można z tej wypowiedzi wywnioskować. Właściwie to powiedział sporo ale tak naprawdę nic.

Odpowiedz polub

Avatar of HeyPussyRUstillThere
HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight

12,607 komentarzy 24,505 polubień

Czyli deal dopięty

Odpowiedz polub

Avatar of Jakson
Jakson

Oplot Challenge
Featherweight

9 komentarzy 24 polubień

Myślicie, że może tak się stać, że za kilka lat np. w PFL albo gdzieś indziej będą zatrudnieni najlepsi zawodnicy a ufc "będzie w dupie"?

Odpowiedz polub

Avatar of dawid91
dawid91

Maximum FC
Lightweight

1,513 komentarzy 5,053 polubień

Myślicie, że może tak się stać, że za kilka lat np. w PFL albo gdzieś indziej będą zatrudnieni najlepsi zawodnicy a ufc "będzie w dupie"?

Bardziej realne ze PFL upadnie. Ufc jest bardzo dobrze zarządzane No i to tez marka sama w sobie. PFL pompuje w tej chwili sporo hajsu w np takich Francisow, którzy ppv za dużo nie sprzedają a oczekiwania maja ogromne. Jak Francis dostanie hajs za walkę z Furym to jego wymagania za kolejna walkę będę jeszcze większe niż wcześniej, a nie daj Boże jeszcze się dobrze pokaże to już dopiero będzie cyrk.
PFL będzie w chuj przepłacać a przyjdzie moment ze Ci co pakują tutaj swój hajs, będą chcieli wkoncu coś z tego wyciągnąć. Skończy się to tak jak zawsze

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...