O potencjalnym, rewanżowym starciu pomiędzy Cris „Cyborg” Justino (MMA 21-2-1 NC) i Amandą Nunes (MMA 18-4) mówiło się wiele razy. Po tym jednak jak Dana White, szef UFC, zdecydował, że nie przedłuży kontraktu z „Cyborg”, szanse na to starcie znacznie zmalały.

Teraz Brazylijka szykuje się do debiutu w organizacji Bellator, cały czas jednak myśli o rewanżu z Nunes.

Zanim podpisałam kontrakt z Bellatorem, pierwszą sprawą o jaką zapytałam Scotta Cokera była możliwość walki z zawodniczkami UFC, tak jak Bellator robi to z Rizin. Chodzi o starcia mistrzów dwóch organizacji. Pomyślałam, że może coś takiego udałoby się zrealizować.

W rozmowie z TMZ Sport, „Cyborg” dodała, że liczy na to, iż szybko wywalczy pas mistrzowski Bellatora.

Amanda jest mistrzynią UFC, a ja liczę na to, że w przyszłości zostanę mistrzynią Bellatora. Może więc mistrzyni UFC przeciwko mistrzyni Bellatora? Scott powiedział, że jest na tak. Dana więc musi do niego zadzwonić i sprawić, żeby to zostało zrealizowane. Myślę, że wszyscy by to obejrzeli. Byłaby to umowa na jedną walkę.

„Cyborg” w swojej pierwszej walce dla Bellatora zmierzy się z Julią Budd (MMA 13-2), aktualną mistrzynią kategorii piórkowej kobiet organizacji. Walka odbędzie się 25 stycznia w Inglewood w Kalifornii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.