Thiago Santos liczył, że w walce z Gloverem Teixeirą pokaże się ze świetnej strony i dzięki temu otrzyma szansę walki o pas z Janem Błachowiczem. Losy pojedynku potoczyły się jednak inaczej i to Teixeira może w najbliższym starciu stać się rywalem Polaka. Sprawa nie jest jednak jeszcze przesądzona, ale Santos wspiera w dążeniu do walki mistrzowskiej swojego rodaka.

Po starciu z Teixeirą Santos napisał w mediach społecznościowych, że jest zawiedziony swoją postawą w walce. Teraz natomiast przygotował kolejny wpis, w którym pogratulował rywalowi i zaapelował do UFC.

Chcę pogratulować mojemu rywalowi, Gloverowi Texeirze. Zrobił to co należało. Jest bestią i dobrym człowiekiem. Ta walka wiele mnie nauczyła. Liczę, że UFC da mu starcie o pas. Zasłużył na nie.

Aktualnie cały czas nie wiadomo z kim w pierwszej obronie tytułu zmierzy się Jan Błachowicz. W ostatnim czasie głośno o jego potencjalnej walce z mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Starcie nie jest jednak jeszcze potwierdzone, bo nie wiadomo czy marcowy termin pojedynku, na którym zależy Polakowi, będzie pasował Israelowi.

Teixeira natomiast cały czas jest otwarty na walkę mistrzowską i zaapelował o nią do UFC po swojej ostatniej wygranej nad Thiago Santosem.

Zobacz również: „Jestem sobą rozczarowany” – Santos przeprasza po walce z Teixeirą

5 KOMENTARZE

  1. Pełna zgoda , Glover musi zawalczyć o pas i zwieńczyć piękną kariere przetwardego chujca w wrzechstylowej walce w ręcz :sparta:

  2. Jak Glover zawalczy z Jankiem to do ogarnięcia.  Oby tylko nie Adesanya.

    :razz:udziaonicbyniedao:

  3. Oczywiście , że zasłużył. Na pewno bardziej niż Adesanya. Jest naturalnym pretendentem i słabym ruchem ze strony Dany było by mu tej walki nie dać. Na dłuższą metę takie zabiegi mogą zaszkodzić UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.