Santiago Ponzinibbio, który podczas nadchodzącej gali UFC Fight Night 140 zmierzy się z Neilem Magnym, liczy że wygrana nad tym rywalem przybliży go do walki o mistrzowski tytuł.

Jeśli wygram tę walkę, będę miał siedem zwycięstw pod rząd i piętnaście walk dla UFC, w tym trzynaście zwycięstw i wiele nokautów. Będę więc gotów na walkę o tytuł. Zasłużę na nią i będę na nią gotów.

Ponzinibbio powiedział o tym podczas spotkania z mediami, ale dodał również, że nie ma pewności, czy faktycznie zawalczy niedługo o mistrzowski pas.

Wiem, że wcale nie muszę dostać walki o pas, bo w ustalaniu walk przez UFC nie ma przesadnej logiki. Teraz moim rywalem do pasa jest Neil Magny. Muszę go pokonać. To mój cel. Wygram i skupię się na następnym kroku. I nie ważne czy to będzie walka o pas, czy inne starcie.

Gala UFC Fight Night 140 odbędzie się już 17 listopada w Argentynie.

3 KOMENTARZE

  1. Coś mu się pomieszało chyba, obecnie ma 8-2 w ufc, więc będzie to jego 11 walka a nie 15 w UFC, w do tego 9 zwycięstwo jeśli wygra

  2. Coś mu się pomieszało chyba, obecnie ma 8-2 w ufc, więc będzie to jego 11 walka a nie 15 w UFC, w do tego 9 zwycięstwo jeśli wygra

    Wydaje mi się, że doliczył sobie walki w TUF, ale to i tak za mało. W orginalnym wywiadzie było, że 15 walk dla "company" cokolwiek to znaczy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.