Vanessa Demopoulos jest pewna swego przed walką z Karoliną Kowalkiewicz i liczy na to, że wygrana nad Polaką da jej szansę na wejście do pierwszej piętnastki rankingu wagi słomkowej UFC.

Już 20 maja Karolina Kowalkiewicz stoczył kolejną walkę dla organizacji UFC. Jej rywalką będzie Vanessa Demopoulos, a do rywalizacji dojdzie w Las Vegas. W rozmowie dla Just Scrap Radio Demopoulos przedstawiła swoje spojrzenie na zestawienie z Karoliną.

Jestem podekscytowana i nie mogę doczekać się tej walki. Ona jest byłą pretendentką do tytułu i numerem dwa lub trzy z tamtego czasu. Dla mnie to świetna walka, aby pokazać swoje umiejętności.

Demopoulos dodała również, że jej zdaniem pokonanie Karoliny może być dla niej przepustką do rankingu wagi słomkowej.

Jestem bardzo silna. Potrafię znokautować i mam świetny umiejętności grapplingowe. Nie wydaje mi się, żeby ta walka dotrwała do decyzji sędziów, ale nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Chcę udowodnić, że zasłużyłam na miejsce w pierwszej piętnastce rankingu.

Vanessa Demopoulos walczy dla UFC od roku 2021. Aktualnie jest po trzech wygranych z rzędu. Ostatni raz biła się w listopadzie zeszłego roku i pokonała Marię Oliveirę.

Karolina jest aktualnie po dwóch wygranych z rzędu. W zeszłym roku pokonała Felice Herrig, a następnie Silvanę Gomez. Najbliższa walkę będzie jej pierwszym pojedynkiem w roku 2023.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,190 komentarzy 56,060 polubień

Dupapupulossss ściśnij wary

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of GSPG
GSPG

Shark Fights
Heavyweight

1,369 komentarzy 3,590 polubień

:waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh: Tyś, tyś, tyś przez 3 rundy :roberteyeblinking:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Marian45
Marian45

KSW
Heavyweight

5,939 komentarzy 14,425 polubień

Jej się nie dziwie że dalej to ciągnie bo kasa łatwa, ale ze ufc trzyma takie cukinie to dziwota, w jakiś sposób się to musi opłacać w takim razie.

Odpowiedz 1 Like

F
Francis Mumbutu

Legacy FC
Featherweight

1,901 komentarzy 5,339 polubień

Zdjęcie Vanessy z nagłówka - dobry clickbait :deniro:

Odpowiedz polub

Avatar of ketraab
ketraab

KSW
Welterweight

5,308 komentarzy 26,309 polubień

Stawiam 100zł, ze to będzie dezycja.

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Dupalus od Naszej Karoli precz i nie pisz takich rzeczy bo potem Karoli smutno a tu na Cohones wszyscy kibicują Polce.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of SigisMundis
SigisMundis

WSOF
Welterweight

3,284 komentarzy 6,591 polubień

Zdjęcie Vanessy z nagłówka - dobry clickbait :deniro:

Dlaczego po prawej nie ma tej ostatniej fotki z formą fizyczną Karoliny? :nono:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

Dlaczego po prawej nie ma tej ostatniej fotki z formą fizyczną Karoliny? :nono:

Nadrobiłem to niedopatrzenie ze strony redaktora :lol:

346902~2.jpg

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of darosanok
darosanok

Brutaal
Super Heavyweight

669 komentarzy 394 polubień

Raczej sie obawiam takiego poziomu że oglądający nie dotrwają do decyzji.

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

28,873 komentarzy 158,657 polubień