Przemysław Mysiala, Paweł Kiełek i Mamed Khalidov Narkun ksw 50
Przemysław Mysiala, Paweł Kiełek i Mamed Khalidov. Fot. instagram.com/polishprospect

Już 14 września w Londynie Tomasz Narkun (MMA 16-3), mistrz wagi półciężkiej stanie do obrony tytułu przeciwko Przemysławowi Mysiali (MMA 23-9-1). Dla Mysiali będzie to debiutu w organizacji KSW i wygląda na to, że przygotowując się do niego zawodnik postanowił skorzystać z wiedzy i umiejętności Mameda Khalidova, który miał okazję dwa razy walczyć z Tomaszem Narkunem.

Paweł Kiełek, klubowy kolega Mameda opublikował na Instagramie swoje zdjęcia, na którym jest właśnie z Mysialą i Mamedem i napisał:

Dzisiaj prawdziwy ogień na sparingach! Już niedługo, już za chwilkę…

Przemysław Mysiala po serii 6 wygranych sam rzucił wyzwanie mistrzowi KSW. Pochodzący ze Zgierza zawodnik ma na koncie występy dla organizacji BAMMA, Bellator MMA oraz ACB. „Misiek” od 2013 roku może pochwalić się passą ośmiu pojedynków bez porażki, a wszystkie zwycięskie starcia zakończył przed czasem. Polak przez większość kariery toczył boje w Anglii, dlatego może spodziewać się sporego wsparcia lokalnych kibiców na londyńskiej gali KSW.

16 KOMENTARZE

 1. Narkun będzie leżał i będzie bity :dont_be_scared:

  sporego wsparcia lokalnych kibiców na londyńskiej gali KSW.

  Prawda jest taka, że nie ma znaczenia super win streak, bo przecież każdy mógłby sprawdzić kogo tam odprawiał, ale właśnie aspekt publiki jest chyba kluczowy. Nie ma Pudziana, Mameda, Scotta się nie udało na czas wyleczyć. Przykre, jak się weźmie pod uwagę TBA i brak zestawienia dla De friesa, to maluje nam się wielkie śmierdzące kupsko. Walki Soldić vs  Kincl i PArke vs Ziółkowski obejrzę sobie na streamie, albo kiedyś potem.

 2. a podobno Bonus dużo schudł i szykuje się do walki

  Ale nie w takie okręgówce :rutekajak:  Bonus bedzie wałczył z Miszczem Europy w K-1 :rutekajak: gdy już będzie godzien.

 3. Fajnie jakby Mysiala zaskoczył i zgarnął pas mistrzowski, ale raczej easy money dla wielbiciela męskich pośladków 😉

 4. kiełek wygląda na takiego co już swoją babę w chustę ubiera

  To samo pomyślałem. Stylizacja conajmniej ala uzbecki zbój

 5. Dobry ruch ze strony Michala. Dobrze by bylo gdyby mial ulozony gameplan przez Bonka i Derlacza + obu jako naroznik. Jak Misiek zawalczy madrze to kto wie moze to ugrac.

 6. Smutne to trochę: trudno gratulować hejterom, ale KSW jeszcze parę lat temu naprawdę dobrze się oglądało. Najlepiej nie słuchając przed właścicieli KSW z językiem ala patostreaming (teksty dlaczego Materla i Mamed nie są w plebiscycie przeglądu sportowego, a praktycznie wszysko anty KSW i poza KSW to kawał gówna i nic więcej) xD

  Wiadomo, że jeśli podzielić by zawodników na kategorie: od klasy VIP (zawodnicy pokroju Cormier, Jon Jones, Anderson Silva, GSP, Fedor) do kategorii Z: no zbyt dużo zawodników klasy nawet D by się nie uzbierało, ale często walki można było nazwać rywalizacją. Oczywiście z wyjątkami.

  Dlatego, kiedyś boks był na większych halach, a KSW w hotelu. Teraz Diablo będzie walczył w hotelu.

  Tylko młodzi zawodnicy raczej mają mentalność: ,,obowiązkiem prawdziwego zawodnika MMA jest walczyć w UFC". Z gali na galę gorzej się ogląda KSW. Mamed wróci, ale z kim on tam będzie walczył? W wadzę ciężkiej, żeby było ciekawiej? Wiadomo, że szybko na emeryturę nie pójdzie, bo który to zawodnik sportów walki był słowny odnośnie pójścia na emeryturę? xD

  Soldic będzie szukał tylko okazji aby uciec. Zestawienia jak teraz Narkun i jego przeciwnik…

  Materli zdrowie może niedługo nie pozwolić walczyć skoro tyle ciosów przyjmuje.

  Pudzianowski na którego plecach wybiło się KSW jeśli dostanie mocniej w walce to rzuci to MMA w cholerę, bo tylko z MMA nie żyje.

  Sam jestem ciekaw co wymyślą.

  Wpłynęli na popularność MMA, ale będę musiał poszukać badań typu ilu Polaków interesuje się światowym MMA. Prędzej wymienią więcej mistrzów świata w boksie czy MMA itp.?

 7. Ale

  Bo to dopiero po ślubie :razz:utinlaugh:

  Ale te czapeczki to juz takie nie nasze nie? 🙂

  Co oni mają na głowach?

  No wlasnie :einsteinsmoke:

 8. KRS1 i ich śmieciowe pasy mistrzowskie, kolejny gość na debiut dostaje title shota, UFC jest w dupie. :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.