ksw 50 przemyslaw mysiala tomasz narkun

Informacja prasowa

Mieszkający na co dzień w Anglii Przemysław Mysiala (MMA 23-9-1) będzie rywalem Tomasza Narkuna (MMA 16-3) 14 września The SSE Arena, Wembley. „Misiek” i „Żyrafa” zmierzą się w jednej z walk wieczoru gali KSW 50 w Londynie, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Przemysław Mysiala po imponującej serii 6 wygranych sam rzucił wyzwanie mistrzowi KSW. Pochodzący ze Zgierza zawodnik ma na koncie występy dla organizacji BAMMA, Bellator MMA oraz ACB. „Misiek” od 2013 roku może pochwalić się passą ośmiu pojedynków bez porażki, a wszystkie zwycięskie starcia zakończył przed czasem. Polak przez większość kariery toczył boje w Anglii, dlatego może spodziewać się sporego wsparcia lokalnych kibiców na londyńskiej gali KSW.

Tomasz Narkun po dwóch fenomenalnych, zwycięskich bojach z Mamedem Khalidovem na KSW 42 i KSW 46, postanowił dokonać kolejnego historycznego dzieła i stanął naprzeciw wspomnianego wyżej De Friesa. Polakowi nie udało się zdobyć drugiej korony, ale teraz wraca głodny wygranej do Londynu, gdzie sięgnął po pas kategorii półciężkiej na KSW 32: Road to Wembley. „Żyrafa” w październiku 2015 roku skrzyżował rękawice z Goranem Reljiciem w rewanżowym pojedynku za porażkę z KSW 29 i już w pierwszej rundzie zanotował jedno z najbardziej spektakularnych skończeń w karierze.

Pierwsza zapowiedź gali KSW 50

Karta walk KSW 50

Walka o pas wagi ciężkiej
120,2 kg:  Phil de Fries (MMA 17-6) vs. Damian Grabowski (MMA 22-5)

Walka o pas wagi półciężkiej 
93 kg: Tomasz Narkun (MMA 16-3) vs. Przemysław Mysiala (MMA 23-9-1)

Walka o pas wagi półśredniej
77,1 kg: Roberto Soldić (MMA 16-3) vs. Patrik Kincl (MMA 22-9)

Walka o tymczasowy pas wagi lekkiej
70,3 kg: Norman Parke (MMA 27-6-1) vs. Marian Ziółkowski (MMA 21-7-1)

Karta główna
83,9 kg: Damian Janikowski (MMA 3-2) vs. Tony Giles (MMA 6-1)
90,0 kg: Antoni Chmielewski (MMA 32-17) vs. Jason Radcliffe (MMA 15-7)

6 KOMENTARZE

  1. Chciałbym coś napisać ale koledzy wyżej już napisali chyba wszystko. Serio nie wiem jak Wy ludzie możecie płacić kasę żeby kupować to PPV bo kurwa to nie jest śmieszne.

  2. Kurwie niewdzięczne z Cohones. Przecież Kawul z Lewim wam jasno powiedzieli, kasa z PPV idzie na lepszych rywali i służy całemu MMA 😀 A tak serio, chciałbym żeby Misiek "zaszokował świat" i ubił erudytę.

  3. Śmiech, śmiechem, ale zachowajmy trochę rozsądku i pohejtujmy przytaczając fakty.Walkę o pas dostaje zawodnik który pokonał zawodników z takimi rekordami:7-12,  9-5,  4-6,  7-7,  17-12,  10-8,  10-13 (tu był remis),  8-9. To są jego przeciwnicy z ostatnich prawie 6 lat. Spoko nie hejtuje Przemka, walczy, jak widać wygrywa z tym kogo mu dają i gdzie dają mu walki, ale KSW serio? Nie było nikogo innego do walki od razu pas? Choćby wewnątrz KSW?

  4. Ksw to dno dna, jak wogole mozna chodzic na ich gale I bulic hajs za takie gowno.

  5. Mogli zatrudnic tego  safarova co zajebal plaskacza Narkunowi bylo by ciekawie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.