fabricio werdum

Fabricio Werdum, który po swojej ostatniej walce w UFC rozstał się z organizacją i zapowiedział, że najpewniej rozpocznie współpracę z Bellatorem, nadal nie podpisał kontraktu z marką prowadzoną przez Scotta Cokera. Na horyzoncie pojawiła się jednak inna opcja dla Brazylijczyka.

Werdum w rozmowie dla serwisu Combate przyznał, że rozmowy z Bellatorem utknęły w martwym punkcie. Powiedział, że organizacja zaproponowała mu w pierwszym pojedynku Fedora Emelianenkę, ale do żadnych rozmów z Fedorem jeszcze nie doszło i nie wiadomo czy Rosjanin chciałbym ostatecznie takiej walki.

Brazylijczyk nie martwi się przesadnie nieudanymi rozmowami z Bellatorem, bo jego menadżer prowadzi negocjacje z jeszcze jedną organizacją.

Ali Abdelaziz, mój menadżer, rozmawia też z organizacją PFL i może to właśnie tam będę walczył. Nie wiem czy ta marka jest znana w Brazylii. W turnieju trzeba stoczyć tam cztery walki i można wygrać dodatkowy milion dolarów do podstawowych wypłat za starcia. Takie rozwiązanie bardzo mnie interesuje.

Fabricio Werdum to bardzo doświadczony zawodnik. W swojej karierze mierzył się z m.in. Fedorem Emelianenko, Alistairem Overeemem, Stipe Miociciem, Cainem Velasquezem czy Markiem Huntem. W swoim ostatnim boju rozprawił się przed czasem z Alexandrem Gustafssonem.

Zobacz również: „Zapamiętałby mnie do końca życia” – Błachowicz o tym, co motywuje go do pobicia Israela

13 KOMENTARZE

  1. Werdum, have you ever been in Poland?

    Jest tu taka organizacja bardzo znana w Brazylii, a przynajmniej duzo krolow nokautu z tamtejszej dzungli w niej wojowalo

  2. Milion to ci Kawul za uśmiech wypłaci. Jeszcze bumerangiem komuś przyjebiesz to będzie jakaś premia za fajną promocję.

  3. Nie po to Ramzan Kadyrov kupił sobie Fabricio Werduma żeby ten bił się na gali spekulantów. Fabrycy po prostu jeszcze o tym nie wie.

    PS: Franka Mira też sobie kupił, bo za duety w Play płacisz mniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.