parnasse lewandowski

Podczas gali w KSW w Paryżu Salahdine Parnasse stoczy swoją ostatnią walkę w kontrakcie z polską organizacją. Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, przyznaje, że sprawa dalszej współpracy zależy od kwestii finansowych.

6 kwietnia w Paryżu organizacja KSW przygotuje galę, w trakcie której Salahdine Parnasse, mistrz wagi lekkiej i piórkowej, stanie do kolejnej walki. Będzie to jego ostatnie starcie w kontrakcie. Francuz nie podjął jeszcze decyzji dotyczącej dalszej przyszłości w świecie MMA. Natomiast Martin Lewandowski w programie Oktagon Live przyznał, że nie ma pewności czy Parnasse pozostanie w KSW i dodał, że szanse widzi jako:

Pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Tam tak naprawdę rozbija się już tylko i wyłącznie o pieniądze, bo Salahdine jest bardzo zadowolony (ze współpracy – przyp. red.). Jak ktoś pracuje z kimś osiem lat, to nie dlatego, że ma jakiś niewolniczy kontrakt, tylko dlatego, że musi w jakimś stopniu lubić to, co się dzieje wokół niego i lubić działanie z ludźmi, z którymi pracuje.

Głównym konkurentem do walki o Parnasse’a jest zdaniem Lewandowskiego organizacja UFC.

Tam jedynie UFC wchodzi poważnie w grę.

Salahdine Parnasse stoczył do tej pory 20 pojedynków i 18 z nich wygrał. W KSW wywalczył mistrzowskie pasy wagi piórkowej i lekkiej. Parnasse w okrągłej klatce walczy od roku 2017. W ostatnim pojedynku rywalizował z Adrianem Bartosińskim w pojedynku o pas kategorii półśredniej, ale przegrał na punkty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Podczas gali w KSW w Paryżu Salahdine Parnasse stoczy swoją ostatnią walkę w kontrakcie z polską organizacją. Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, przyznaje, że sprawa dalszej współpracy zależy od kwestii finansowych. 6 kwietnia w Paryżu organizacja KSW przygotuje galę, w trakcie której Salahdine Parnasse, mistrz wagi lekkiej i piórkowej, stanie do kolejnej walki. Będzie to […]

Odpowiedz polub

click to expand...