Rory MacDonald, który podczas swojego debiutu w organizacji Bellator pokonał Paula Daley’a, tuż po wygranej wystąpił w programie „The MMA Hour” i stwierdził, że uważa, iż jego walka i przejście do Bellatora otworzyło oczy wielu osobom.

Myślę, że otworzyłem wielu osobom oczy, zarówno menadżerom jak i ludziom w UFC. Aktualnie jesteśmy tu gdzie jesteśmy i zamierzam kontynuować moją drogę, zobaczymy co się wydarzy przy następnych negocjacjach kontraktowych. Muszę jednak przyznać, że jestem szczęśliwy w Bellatorze i mam nadzieję, że oni również są zadowoleniu. Liczę na długą współpracę.

MacDonald dodał również, że jego zdanie UFC popełniło błąd wypuszczając go łatwo z organizacji.

Może UFC powinno być bardziej ostrożne i nie wypuszczać łatwo z rąk niektórych spraw. Uważam, że zawalili sprawę pozwalając mi odejść.

3 KOMENTARZE

  1. Ja tam gale obejrzałem, mimo że Irek to szmaciarz i psuł wszystko gadaniem. Ale lepsze takie MMA niż śmieszny boks, bez urazy ale tylko Wlodarczyka obejrzałem bo to jakiś poziom. A oglądalność słaba, więc będzie jak z MMAAtack na TV Turbo, że szybko z anteny zejdzie tego TV Puls

  2. Klasyczne gadanie w stylu 'patrzcie co straciliscie' bo akurat jest na fali. Co nie zmienia faktu, ze jest wykozaczonym kozakiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.