Ronda Rousey nie występuje już w MMA, lecz jak dała znać, nadal obserwuje to co dzieję się w świecie mieszanych sztuk walki. Rousey na swoim profilu na Instagramie wyznała, że czuje się jak „dumna mama” kiedy patrzy na rozwój kobiecego MMA.

Czuję się jak dumna mama patrząc na to jak rozwija się kobiece MMA. Kobiety z różnych światów, krajów, osiągają sukcesy i pokazują światu co to znaczy walczyć jak dziewczyna. Weili Zhang jest doskonałym przykładem tego jak można poradzić sobie z przeciwnościami losu. Walczyła nie tylko o swoje miejsce w rankingu, ale chciała być również zauważona. Ja ją zauważyłam i Wy też powinniście. Życzę powodzenia paniom walczącym 31 sierpnia na UFC Fight Night 157.

Weili odpowiedziała na komentarze byłej mistrzyni twierdząc, że jej kariera była dla niej inspiracją w ciężkich momentach.

Zhang zmierzy się w kolejnej walce z mocną Brazylijką, aktualną mistrzynią kategorii słomkowej UFC, Jessicą Andrade.

18 KOMENTARZE

 1. Trochę ma racji bo od niej się zaczęło. Jednak finalnie i tak większość fanów zapamięta jej brak pokory, szacunku do rywala i karmę w postaci tego legendarnego haja od Holly…

 2. Trochę ma racji bo od niej się zaczęło. Jednak finalnie i tak większość fanów zapamięta jej brak pokory, szacunku do rywala i karmę w postaci tego legendarnego haja od Holly…

  A rekord obron pasa w WMMA dalej niepobity 🙂

 3. Rousey nie mozna odmowic sukcesow i tego, ze przyczynila sie do promocji zenskiego MMA. Ale tak jak napisal uzytkownik @eltores wielu ostatecznie zapamieta ja jako pozbawiona szacunku babe ktora do szeregu ustawily Holms i Nunes.

 4. Gina Carano, mówi Ci to coś?

  Mówi,ale  to nie Gina Carano sprawiła, ze zawodniczki dostają teraz pieniądze za walki jak faceci. Ronda zarabiała grosze do walki z Zingano…

  To co wygaduje Ronda to jakieś głupoty, ale w sensie…co takiego zrobiła kuźwa Zhang, ze została zauważona? Wypunktowała Tecię Torres? Tak jak trzy inne dziewczyny ostatnio w tym jedna bez Wikipedii? Poza tym zawodniczki z całego świata walczą w UFC od samego początku, Andrade jest w UFC od 2013…Asia od 2014…Szewczenko od 2015… Trzy różne kontynenty…:???: W sumie Namajunas można liczyć jako Litwinkę….

 5. No trochę się przysłużyła ale patrząc z perspektywy czasu niech nie przypisuje sobie zbyt dużych zasług. Gina Carano, Cyborg – to one dały podwaliny pod kobiece mma. Taka prawda.

 6. No trochę się przysłużyła ale patrząc z perspektywy czasu niech nie przypisuje sobie zbyt dużych zasług. Gina Carano, Cyborg – to one dały podwaliny pod kobiece mma. Taka prawda.

  Do tego Gina wyszła do Cyborga.

 7. Jednak finalnie i tak większość fanów zapamięta jej brak pokory, szacunku do rywala

  No właśnie. Dumna mama nie pluje na swe dzieci :boss:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.