Ronda Rousey, która w swojej ostatniej walce dla organizacji UFC przegrała z Amandą Nunes, na razie nie zdecydowała czym będzie się teraz zajmować. W rozmowie z Fox Sports przedstawiła jednak swoją wizję przyszłości w sporcie.

Nie wiem czy wystarczy mi na wszystko czasu, ponieważ chciałabym zrobić tak wiele rzeczy, ale najważniejsze, że chciałabym zostać zapamiętana jako największa wojowniczka wszech czasów w sporcie. Zdobyłam medal igrzysk olimpijskich, a z MMA chciałabym odejść jako najwspanialsza zawodniczka w historii. Chciałabym też mieć szansę na zdobycia tytułu mistrzowskiego w boksie oraz w jiu-jitsu. Myślę również o tym, żeby zdobyć pas WWE i żeby być po prosu najlepszą.

Którą drogę jednak na początku wybierze Ronda, tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że Dave Meltzer z Wrestling Observer poinformował niedawno, iż Ronda rozpoczęła treningi w WWE Performance Center. Wygląda więc na to, że jej plany związane z WWE są już w fazie realizacji.

62 KOMENTARZE

 1. Będziesz 😀

  Chciałabym też mieć szansę na zdobycia tytułu mistrzowskiego w boksie

  No nie wierze 🙂 Cytat dnia

  :beczka::whodefuk::damjan::frankapprove::jjsmile::mamedwhat::matt::śmiech::no no::kis::DC::mamed::mjsmile::redford::gdzie::siara::benny::rutekajak::antonio:

 2. Dwie walki za daleko. O ile ciało i umiejętności pozwoliłyby jej jeszcze gdzieś mistrzem zostać to już nie ta psychika. Ona jest w stanie jak po walce z Lawlerem – bez duszy fightera.

 3. z MMA chciałabym odejść jako najwspanialsza zawodniczka w historii. Chciałabym też mieć szansę na zdobycia tytułu mistrzowskiego w boksie oraz w jiu-jitsu. Myślę również o tym, żeby zdobyć pas WWE i żeby być po prosu najlepszą.

  O cię chuj…. Holly musi jednak kopać jak koń, bo najwidoczniej ten highkick zrobił spore spustoszenie w komórkach nerwowych Rondy…

 4. Chciałabym też mieć szansę na zdobycia tytułu mistrzowskiego w boksie

  artem tez ostatnio cos nawijal o boksie wiec mozna ich zestawic

 5. Niech dopilnuje żeby nie została największym looserem. Ostatnio pokazała wszystkim idealny przykład jak się spada z wysokiego konia

 6. z MMA chciałabym odejść jako najwspanialsza zawodniczka w historii

  :śmiech::śmiech::śmiech: i tyle w temacie

  Chciałabym też mieć szansę na zdobycia tytułu mistrzowskiego w boksie

  Ze swoim wybitnym boksem i jeszcze wybitniejszym head movementem może być ciężko:werdum:

  Myślę również o tym, żeby zdobyć pas WWE i żeby być po prosu najlepszą.

  A do tego pas KSW. W sumie to prawie to samo:fjedzia:

 7. Ronda odstaw alko/narkotyki bo pierdolisz od rzeczy :DC::DC::DC::DC:

  To nie używki tylko majaki od zbyt wysokiego stężenia cukru we krwi.

  Edit:

  Esparza tak samo zajadała przegraną aż musiała garderobę wymienić.

 8.  Chciałabym też mieć szansę na zdobycia tytułu mistrzowskiego w boksie oraz w jiu-jitsu. Myślę również o tym, żeby zdobyć pas WWE i żeby być po prosu najlepszą.

 9. Chciałabym też mieć szansę na zdobycia tytułu mistrzowskiego w boksie

  Jedziemy Rondzia, ja tam widzę szansę.

 10. Zważywszy jakim boksem dysponuje to sam fakt, że miała pas to mistrzostwo świata.

  Trochę jej mi żal, bo już na zawsze będzie największym looserem ever.

  Żartuję :werdum:

  A WWE to nie sport

 11. Tyle mi się nasuwa myśli, komentarzy, uwag że aż mi się w głowie zakręciło. Więc nic nie napiszę i niech reszta wykona dobrą robotę w komentarzach.

 12. Zważywszy jakim boksem dysponuje to sam fakt, że miała pas to mistrzostwo świata.

  Trochę jej mi żal, bo już na zawsze będzie największym looserem ever.

  Żartuję :werdum:

  A WWE to nie sport

  To tylko pokazuje na jak niskim poziomie było kobiece mma za czasów jej primu.

 13. "Ronda Rousey: Chciałabym zostać zapamiętana jako NAJWIĘKSZA wojowniczka wszech czasów"

  Nie ma sprawy, Rondzia. Polecam tiramisu. DUŻO tiramisu.

  Przy odrobinie determinacji dasz radę nawet Gabi i hej.. heej…

  Może nawet jako pierwsza zawodniczka zdobędziesz pas sumo i tytuł yokozuny?

  Wszystko przed Tobą!

 14. Pas wwe :mamed: chcieć nie znaczy móc zwłaszcza teraz,  gdy JJ jest określana mianem wojowniczko wszechczasów. Po ptokach, wróci wygra pierwsza walkę, w 2 kolejnych dostanie wpierdol od Nunes albo Cybprgowej czy Valentiny i siemano

 15. To tylko pokazuje na jak niskim poziomie było kobiece mma za czasów jej primu.

  Zgsdzam sie. Ale tez dużo mówi o jej psychice

 16. hmm jak tak sobie pomyślisz, nakręci hajp na siebie w WWE a potem wskoczy jeszcze raz do mma, jakaś logika w tym jest, bo to co mówi sugeruje powrót do mma (coś w stylu Brocka), tylko niech przedtem zmieni trenera, camp, i nie otacza się przyatkiwaczami

 17. Tytuł w boksie? przecież ją nawet kompletna amatorka z grupy intro by ją zaorała, pamiętam jak pokazałem walkę z Nunes mojemu trenerowi, to on aż złapał się za głowe, poza tym to pokazuje że ta dywizja była kurewsko słaba za jej panowania.

  Zresztą, teraz każda zawodniczka z ogarniętą stójką, wie jak z Rondą walczyć, więc taki powrót pewnie by skończyłby się kolejnym TKO/KO. Bo obawiam się że nawet zmiana gymu i ucieczka od Edmonda(w co nie wierze), gówno by dała.

 18. Śmiejecie się, ale moim zdaniem szanse na zdobycie pasa WWE ma całkiem realne. Do tej pory tylko Lesnarowi udała się ta sztuka. :razz:enn:

 19. Cóż, można spróbować docenić ambicje, gdyby przy tym jednocześnie zapomnieć o jej tekstach, że miała myśli samobójcze z powodu utraty pasa. Ach, do tego jeszcze uparte trzymanie się trenerka od którego nawiał nawet jej mąż. Nie, tu nie ma miejsca na sportową wybitność, a raczej na doktorat z psychologii.

 20. Teraz zostało już tylko WWE :boss:

  Dobrze dla niej. Zarobi pewnie jeszcze więcej milionów niż w UFC, a zaoszczędzi zdrowia. Fejm powróci na nowo. Wystarczy zobaczyć ile subskrybcji i wyświetleń ma kanał WWE na Youtube, a ile UFC.

 21. Chcę być najlepsza, zdobyć pas WWE, czyli już jej płacą skoro podtrzymuje teorię, że tam sie liczą umiejętności sportowe xd

  Ronda zjebałaś swoją legendę papa

  Choć i tak jej walki są ciekawsze niż przeciętne bo jest szybki nokaut ostatnio hahaa

 22. Chciałabym też mieć szansę na zdobycia tytułu mistrzowskiego w boksie

  O ja jebię, ale pojechała w tym temacie. Nie wierzę.

  Rondzia już walczy z cieniem. Później wyjdzie na ulicę sprawdzić czy jest w stanie już wyrywać serca.

 23. Jeżeli kiedyś podejmie decyzję o powrocie do mma, to w pierwszej kolejności powinna pożegnać się z Edmundem. Niech pójdzie do dobrego teamu, gdzie szkoła Edmundo odejdzie w zapomnienie. Tak bym to widział. Ogólnie nie brakuje mi jej w UFC :DC:

 24. Chciałabym też mieć szansę na zdobycia tytułu mistrzowskiego w boksie oraz w jiu-jitsu. Myślę również o tym, żeby zdobyć pas WWE i żeby być po prosu najlepszą.

  W jedzeniu hamburgerów na czas dawałbym jej większe szanse.

 25. Chcieć zawsze może ja zapamiętam Ronde jako zawodniczkę która najbardziej spośród kobiet (do tej pory ) wypromowała ten sport i z tego jak w dwóch ostatnich walkach została zweryfikowana jej stójka a w zasadzie … jej brak. Najbardziej napompowany balonik w mma który pękł, spadł na ziemie i ludzie go zakopali pod ziemie.

 26. Chcieć zawsze może ja zapamiętam Ronde jako zawodniczkę która najbardziej spośród kobiet (do tej pory ) wypromowała ten sport i z tego jak w dwóch ostatnich walkach została zweryfikowana jej stójka a w zasadzie … jej brak. Najbardziej napompowany balonik w mma który pękł, spadł na ziemie i ludzie go zakopali pod ziemie.

  Bym powiedział,że brak IQ w stójce, bardziej niż brak stójki.

 27. Jeżeli kiedyś podejmie decyzję o powrocie do mma, to w pierwszej kolejności powinna pożegnać się z Edmundem. Niech pójdzie do dobrego teamu, gdzie szkoła Edmundo odejdzie w zapomnienie. Tak bym to widział. Ogólnie nie brakuje mi jej w UFC :DC:

  Ale UFC brakuje Rondy i wykręcanych przez nią wyników PPV 🙂

 28. Nie wiem czy wystarczy mi na wszystko czasu, ponieważ chciałabym zrobić tak wiele rzeczy, ale najważniejsze, że chciałabym zostać zapamiętana jako największa wojowniczka wszech czasów w sporcie.

  Droga Rondo, wiem że czytasz.

  Moja rada – jeśli pytasz,

  By cię ludzie pamiętali jako wojowniczkę,

  A nie słabą psychicznie piczkę

  (rytmu brak, sam to słyszę

  lecz wybacz, bo z klopa piszę)

  Jest jeden sposób, lecz drogi. Dlaczego?

  Sprzętu nam potrzeba. Nie byle jakiego.

 29. Bym powiedział,że brak IQ w stójce, bardziej niż brak stójki.

  No tak te kocie ruchy ala strażnik teksasu i ta potrójna garda.

 30. Ale UFC brakuje Rondy i wykręcanych przez nią wyników PPV 🙂

  Dobry argument. Przyznaję rację.

 31. Zastanawia mnie ile osób przed Ronda vs Nunes i Ronda vs Holm widziało ten słaby boks. Ktoś puścił filmiki gify i nagle wszyscy hejt. Kiedy była skuteczna jakoś nie przypominam sobie tych wszystkich gifów. Wszyscy wiedzieli, że nie wywodzi się ze stójki ale jakoś wcześniej nie było takiego hejtu na ten boks.

 32. Zastanawia mnie ile osób przed Ronda vs Nunes i Ronda vs Holm widziało ten słaby boks. Ktoś puścił filmiki gify i nagle wszyscy hejt. Kiedy była skuteczna jakoś nie przypominam sobie tych wszystkich gifów. Wszyscy wiedzieli, że nie wywodzi się ze stójki ale jakoś wcześniej nie było takiego hejtu na ten boks.

  Myślę, że z  faktu, że odgrażała się Mayweatherowi i trochę jej jednak palma odbiła.

  Conorowi zresztą też jak ostatnio widać, więc też pewnie skończy się jakims spektakularnym nokautem (pierwszy już zaliczył).

 33. Zastanawia mnie ile osób przed Ronda vs Nunes i Ronda vs Holm widziało ten słaby boks. Ktoś puścił filmiki gify i nagle wszyscy hejt. Kiedy była skuteczna jakoś nie przypominam sobie tych wszystkich gifów. Wszyscy wiedzieli, że nie wywodzi się ze stójki ale jakoś wcześniej nie było takiego hejtu na ten boks.

  ja od samego poczatku wiedzialem, ze Rondzia to bardziej medialny produkt marketingowy niz "najwieksza wojowniczka wszechczasow". Wieszosc swoich walk wygrywala przez duza przewage fizyczna nad swoimi przeciwniczkami, tzw skilla bylo w tym niewiele. Pisalem o tym czesto ale oczywiscie w oczach tych wszystkich medialnie otumanionych bylem zwyklym hejterem. Czas pokazal, ze jednak niekoniecznie a jej ostatnie walki pokazaly jaka mentalnie slaba jest persona. Jej zachowanie po przegranych, mysle, ze otworzylo oczy niedowiarkom, odslaniajac PRAWDE coz to z niej za "wojowniczka".

 34. Zastanawia mnie ile osób przed Ronda vs Nunes i Ronda vs Holm widziało ten słaby boks. Ktoś puścił filmiki gify i nagle wszyscy hejt. Kiedy była skuteczna jakoś nie przypominam sobie tych wszystkich gifów. Wszyscy wiedzieli, że nie wywodzi się ze stójki ale jakoś wcześniej nie było takiego hejtu na ten boks.

  W punkt. Wszystko zaczelo sie od wtopy z Holm. Nawet Coreire znokautowala…

 35. Chyba zaczęła korzystać z couchingu, jeszcze może uwierzy, że zlikwiduje głód na świecie.

  Literówka przypadkowa albo dobry hejt :OK:

 36. Ciekawe, o co chodzi z tymi ruchami… Może za bardzo się sama wkręciła, albo Edvurd ją wkręca, żeby była jak wąż, albo jak woda…

 37. W punkt. Wszystko zaczelo sie od wtopy z Holm. Nawet Coreire znokautowala…

  Nie kapuuejere po polsku się pisze DZIWKA KOREA

 38. Zostaniesz zapamietana jako cipa bez serca do walki która spierdolila po pierwszej porażce do piwnicy z damskim bokserem.

 39. Trochę jest sobie sama winna za hejt to fakt za bardzo uwierzyła w siebie i przestała stompać po ziemi. Ale jak komuś rosną skrzydła to musi uwierzyć, że umie latać bo nie poleci. Jednak wyobrażenia o sobie szybko musiała zderzyć się z rzeczywistością, a kura znosząca złote jajka to zwykły nielot i upadek jaki zaserwowała jej Holm był bolesny. Przykre jest to że nie było wśród niej ludzi którzy potrafiłby poukładać to wszystko jakoś sensownie bo mogło się skończyć tylko na sprowadzeniu na ziemię, a tak kura zamieniła się w inny drób co chowa głowę w piach idealny kąsek dla Lioness.

  Skoro ona znów czuje, że może zdobyć pas w boksie to jej psycholog to jakiś czarodziej. Jednak czaruje niezmiennie na jej niekorzyść.

  Niech walczy ale niech się skupi na swoich mocnych stronach i kogoś na odbudowę.

 40. Skoro ona znów czuje, że może zdobyć pas w boksie to jej psycholog to jakiś czarodziej.

  Ona nie czuje że może zdobyć pas w boksie,tylko że chce go zdobyć. Natomiast zacznie od pasa WWE. :śmiech:

  Potem Floyd,a na końcu Cain.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.