Ronda Rousey, która w swojej ostatniej walce dla organizacji UFC przegrała z Amandą Nunes, na razie nie zdecydowała czym będzie się teraz zajmować. W rozmowie z Fox Sports przedstawiła jednak swoją wizję przyszłości w sporcie.

Nie wiem czy wystarczy mi na wszystko czasu, ponieważ chciałabym zrobić tak wiele rzeczy, ale najważniejsze, że chciałabym zostać zapamiętana jako największa wojowniczka wszech czasów w sporcie. Zdobyłam medal igrzysk olimpijskich, a z MMA chciałabym odejść jako najwspanialsza zawodniczka w historii. Chciałabym też mieć szansę na zdobycia tytułu mistrzowskiego w boksie oraz w jiu-jitsu. Myślę również o tym, żeby zdobyć pas WWE i żeby być po prosu najlepszą.

Którą drogę jednak na początku wybierze Ronda, tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że Dave Meltzer z Wrestling Observer poinformował niedawno, iż Ronda rozpoczęła treningi w WWE Performance Center. Wygląda więc na to, że jej plany związane z WWE są już w fazie realizacji.

9 KOMENTARZE

  1. O kurwa. Cytat roku. Z taką psychiką może zostać zapamiętana jako… Na pewno najlepsza z najgorszą stójką ever.

  2. Tyle mi się nasuwa myśli, komentarzy, uwag że aż mi się w głowie zakręciło. Więc nic nie napiszę i niech reszta wykona dobrą robotę w komentarzach.

  3. Pas wwe :mamed: chcieć nie znaczy móc zwłaszcza teraz,  gdy JJ jest określana mianem wojowniczko wszechczasów. Po ptokach, wróci wygra pierwsza walkę, w 2 kolejnych dostanie wpierdol od Nunes albo Cybprgowej czy Valentiny i siemano

  4. Cóż, można spróbować docenić ambicje, gdyby przy tym jednocześnie zapomnieć o jej tekstach, że miała myśli samobójcze z powodu utraty pasa. Ach, do tego jeszcze uparte trzymanie się trenerka od którego nawiał nawet jej mąż. Nie, tu nie ma miejsca na sportową wybitność, a raczej na doktorat z psychologii.

  5. Chcę być najlepsza, zdobyć pas WWE, czyli już jej płacą skoro podtrzymuje teorię, że tam sie liczą umiejętności sportowe xdRonda zjebałaś swoją legendę papaChoć i tak jej walki są ciekawsze niż przeciętne bo jest szybki nokaut ostatnio hahaa

  6. Jeżeli kiedyś podejmie decyzję o powrocie do mma, to w pierwszej kolejności powinna pożegnać się z Edmundem. Niech pójdzie do dobrego teamu, gdzie szkoła Edmundo odejdzie w zapomnienie. Tak bym to widział. Ogólnie nie brakuje mi jej w UFC :DC:

  7. Akurat dzisiaj przydała mi się niezła beka na poprawienie nastroju, więc dzięki Rondzia!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.