Joe Rogan, który ma okazję współpracować z Danielem Cormierem w trakcie niektórych gal UFC i wspólnie komentować te wydarzenia, uważa iż to jest dobra droga dalszej kariery dla Cormiera. Daniel zapowiedział bowiem, że w tym roku planuje zakończyć swoją przygodę z walkami.

Brendan Schaub, który wstąpił w audycyj Rogana, uważa jednak, że UFC nie pozwolił łatwo odejście Cormierowi na emeryturę i będzie chciało go przekonać do pozostania w organizacji płacąc mu ogromne pieniądze za kolejne walki, w szczególności za starcie z Jonem Jonesem.

Uważam, że UFC nie pozwoli mu odejść na emeryturę bez starcia z Jonem Jonesem w wadze ciężkiej. Daniel nie odejdzie. UFC zaproponuje mu ogromne pieniądze, które ustawią go do końca życia.

Rogan natomiast, uważa iż Cormier zarobił już wystarczająco, aby mieć zabezpieczenie na przyszłość.

On najpewniej już zarobił tyle, że jest zabezpieczony do końca życia. Zarobił cztery miliony za walkę z Derrickiem Lewisem. Nie wiadomo ile dostał za walkę ze Stipe i inne starcia.

Na razie nie wiadomo czy i kiedy Daniel Cormier powróci do oktagonu UFC, ale jak sam niedawno mówił, planuje zawalczyć z Brockiem Lesnarem, a jeśli do tego starcia nie dojdzie, to zmierzy się ze Stipe Miocicem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.