Rampage Jackson zaskoczył ostatnio wiele osób swoją wypowiedzią na temat kariery w MMA. Amerykanin stwierdził, iż żałuje, że w ogóle zdecydował się na występy w oktagonie. W wywiadzie dla Yahoo! Sports 38-letni zawodnik wyznał, że to on tak naprawdę był pierwszym „Conorem McGregorem”, któremu zależało na pieniądzach, a nie na miłości do tego sportu.

Nasz sport stał się popularny dzięki ekscytującym gościom jak Dan Henderson, Wanderlei Silva, Chuck Lidell, Vitor Belfort czy Tito Ortiz. Ci ludzie rozpromowali MMA.

Teraz masz zawodników jak King Mo, Rashad Evans, Daniel Cormier, którzy po prostu przytulają przeciwników w parterze. Fani nie lubią takiego stylu walki. Nie chcę żeby moje pojedynki tak wyglądały. Jeśli mamy dać fanom show to musimy sprawić żeby widowisko było dla nich atrakcyjne.

To ja byłem pierwszym Conorem McGregorem. On gada co tylko chce, cały czas mówi o pieniądzach, że chce zarobić jak najwięcej i nikt go za to nie krytykuje. Robię to samo już od lat, ale wszyscy chcą zamknąć mi usta. Do tego niektórzy wyciągają moje słowa z kontekstu i pier*olą, że jestem w MMA tylko dla pieniędzy, że nie kocham tego sportu. Wiesz co? Pragnę dać ludziom rozrywkę. Od zawsze właśnie to było moim celem i tak już zostanie.

Rampage zmierzy się w ten piątek z King Mo. Będzie to rewanż obu zawodników. Pierwsze starcie wygrał Jackson przez niejednogłośną decyzję sędziowską.

24 KOMENTARZE

 1. Nie pierwszy i nie ostatni czarny,który chciałby być Biały.

  Pierwszy czarny, który chciał być rudy.

 2. Tere are fewer than 1,623 people in the U.S. with the first name Conor.

  There are 18,012 people in the U.S. with the last name Mcgregor.

  There are 1 or fewer people in the U.S. named Conor Mcgregor.

  howmanyofme.com

 3. W Polsce możemy używać słowa "nigger" czy dorwą mnie jacyś pikieterzy? Rampage nazwał siebie "Conorem McNiggerem" w tym samym wywiadzie, lol.

 4. W Polsce możemy używać słowa "nigger" czy dorwą mnie jacyś pikieterzy? Rampage nazwał siebie "Conorem McNiggerem" w tym samym wywiadzie, lol.

  ja to nie kumam jak mozna nie moc uzywac jakiegos slowa. Przeciez to kurwa tylko slowo 😉

 5. Fani nie lubią takiego stylu walki. Nie chcę żeby moje pojedynki tak wyglądały. Jeśli mamy dać fanom show to musimy sprawić żeby widowisko było dla nich atrakcyjne.

  Walka z Ishiim, to dopiero było widowisko ! :facepalm:

 6. Qonor "Ramparious" McJackson :goldi:

  Hahah, wrzucam na tt jak nic. Credit oczywiście zawarty, we're going viral!

 7. Conor ma trochę rudą brodę i to by było na tyle. Też tak mam :shy::lol:

  Czyli też nie masz duszy,ale tylko troche:lol:

 8. wskaż różnicę.

  Dzięki oświetleniu i odpowiednich ustawieniach aparatu mozna z rudego zrobić bruneta albo nawet albinosa 😉

  Pod spodem Conor jest rudy jak cegła.

 9. Dzięki oświetleniu i odpowiednich ustawieniach aparatu mozna z rudego zrobić bruneta albo nawet albinosa 😉

  Pod spodem Conor jest rudy jak cegła.

  co to za zdjęcie?! tu akurat jest rudy bo jest krwią umazany

 10. Skoro Rampage był taki pierwszy to raczej zdanie powinno brzmieć "To Conor jest nastepnym z rzędu Rampagem" Sam sobie przeczy. No ale jak to mówią pewni ludzie mniej przyswajają wiedzę

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.