GMC_6_Abu_Azaitar_Rafal_Lewon

Rafał Lewoń nie zanotował udanej podróży do niemieckiego Castrop-Rauxel. Polak przegrał przez jednogłośną decyzję z Abu Azaitarem i to w ręce Marokańczyka trafił pas wagi średniej organizacji GMC.

Zgodnie z relacją przekazaną naszej redakcji do Lewonia (9-4) należał jedynie początek starcia, kiedy to był w stanie kontrolować i przewracać rywala. Jednak wraz z upływem czasu Azaitar (10-2-1) zdobywał przewagę i ostatecznie zwyciężył na kartach punktowych wszystkich trzech sędziów.

12 KOMENTARZE

 1. Podobno Abu schodzi do 77. Wojtek tak u siebie napisał. Ciekawe co na to KSW w sumie chyba nie mają nic do gadania…

 2. Szkoda Rafała.. widać kondycja zawiodła.
  W 77 kg Abu mógłby dużo namieszać w KSW, więc jeśli to prawda to może być ciekawie.

 3. Namieszać? Nie sądzę.

  Mańkowski robi go jak chce, Asłambek to samo. Przewaga zapaśnicza niepodważalna. Moks mógłby go udusić choćby w stójce.

  W jednym tylko chyba zestawieniu widziałbym go jako zwycięzcę – w starciu z Irokezem.

 4. Abu to zawodnik wagi średniej nawet jakby zrobił wagę co przy jego budowie anatomicznej wydaje się wątpliwe to i tak uderzenie bedzie miał zawodnika wagi średniej a wiemy że nie jednego średniaka zcieło ono z nóg co dopiero mowić o wadze lekkiej. Mańkowski to zapaśnik Abu nie wdaje się w bijatyke w parterze i trudno go do tego zmusić. Asłambek to striker ale siła ciosu jest po stronie Abu. A Moks… było by jak w walce z Asłanem w stójce nie dał rady go udusić a do parteru nie udało mu się go sprowadzić. Abu jest także poza zasięgiem Irokeza bo to inna klasa zawodnika. Niech lepiej zostanie w swojej kategorii wagowej bo lubie oglądać jego walki z uwagi na ich bardzo agresywny styl zwłaszcza w pierwszej rundzie.

 5. Również się zgodze , że Aslan i Borys są poza zasięgiem Abu , chociaż patrząc logicznie Abu pasowałby do 77 w KSW skoro Aziz jest w średniej , Błachuta Moks Radomski Irokez Bahari Zawada Isarev hmm jest kogo wybierac dla Abu

 6. W 77 KSW myślę, że Abu nadałby by się bardziej niż w średniej. Starcia np. z Moksem, albo z kimiś z pary Jewtuszko/Radomski byłyby dla mnie bardzo ciekawe.

 7. dewutrn

  W 77 KSW myślę, że Abu nadałby by się bardziej niż w średniej.

  Obejrzales juz walke ? Brawa dla Adama za serce, ale poziom zaprezentowany przez obu zawodnikow w tej walce sprawia, ze Niemcy to idealne miejsce do kontynuowania kariery dla obu z nich.

 8. VaeVictis

  Obejrzales juz walke ? Brawa dla Adama za serce, ale poziom zaprezentowany przez obu zawodnikow w tej walce sprawia, ze Niemcy to idealne miejsce do kontynuowania kariery dla obu z nich.

  Obejrzałem i dalej twierdzę, że jeżeli Abu miałby się bić jeszcze dla KSW to wolę go w półśredniej, gdyż jego obecność w średniej grozi między innymi ewentualnym rewanżem ze Strusem, a tego raczej nie dam rady oglądać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.