GMC_6_Abu_Azaitar_Rafal_Lewon

Rafał Lewoń nie zanotował udanej podróży do niemieckiego Castrop-Rauxel. Polak przegrał przez jednogłośną decyzję z Abu Azaitarem i to w ręce Marokańczyka trafił pas wagi średniej organizacji GMC.

Zgodnie z relacją przekazaną naszej redakcji do Lewonia (9-4) należał jedynie początek starcia, kiedy to był w stanie kontrolować i przewracać rywala. Jednak wraz z upływem czasu Azaitar (10-2-1) zdobywał przewagę i ostatecznie zwyciężył na kartach punktowych wszystkich trzech sędziów.

10 KOMENTARZE

 1. Podobno Abu schodzi do 77. Wojtek tak u siebie napisał. Ciekawe co na to KSW w sumie chyba nie mają nic do gadania…

 2. Szkoda Rafała.. widać kondycja zawiodła.

  W 77 kg Abu mógłby dużo namieszać w KSW, więc jeśli to prawda to może być ciekawie.

 3. Namieszać? Nie sądzę.

  Mańkowski robi go jak chce, Asłambek to samo. Przewaga zapaśnicza niepodważalna. Moks mógłby go udusić choćby w stójce.

  W jednym tylko chyba zestawieniu widziałbym go jako zwycięzcę – w starciu z Irokezem.

 4. Również się zgodze , że Aslan i Borys są poza zasięgiem Abu , chociaż patrząc logicznie Abu pasowałby do 77  w KSW skoro Aziz jest w średniej , Błachuta Moks Radomski Irokez Bahari Zawada Isarev hmm jest kogo wybierac dla Abu

 5. W 77 KSW myślę, że Abu nadałby by się bardziej niż w średniej. Starcia np. z Moksem, albo z kimiś z pary Jewtuszko/Radomski byłyby dla mnie bardzo ciekawe.

 6. W 77 KSW myślę, że Abu nadałby by się bardziej niż w średniej.

  Obejrzales juz walke ? Brawa dla Adama za serce, ale poziom zaprezentowany przez obu zawodnikow  w tej walce sprawia, ze Niemcy to idealne miejsce do kontynuowania kariery dla obu z nich.

 7. Obejrzales juz walke ? Brawa dla Adama za serce, ale poziom zaprezentowany przez obu zawodnikow  w tej walce sprawia, ze Niemcy to idealne miejsce do kontynuowania kariery dla obu z nich.

  Obejrzałem i dalej twierdzę, że jeżeli Abu miałby się bić jeszcze dla KSW to wolę go w półśredniej, gdyż jego obecność w średniej grozi między innymi ewentualnym rewanżem ze Strusem, a tego raczej nie dam rady oglądać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.