Były podwójny mistrz UFC, Henry Cejudo, który aktualnie przebywa na sportowej emeryturze, cały czas nie daje o sobie zapomnieć i jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Czy jednak Cejudo ostatecznie wróci kiedyś do oktagonu?

Cejudo jakiś czas temu wyraził swoje zainteresowanie pojedynkiem z aktualnym mistrzem wagi piórkowej, Alexandrem Volkanovskim. Ten natomiast uważa, że Henry najpewniej pojawi się w końcu w oktagonie po raz kolejny, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu South China Morning Post.

Moim zdaniem on wróci i robi wszystko, żeby znowu dostać się do klatki. Cały czas wyzywa mnie do walki, chociaż ostatnio nieco przystopował. Aby on jednak wrócił musi dostać właściwego rywala i odpowiednie pieniądze. Pytanie tylko czy UFC da mu takie pieniądze? Jeśli tak, on wróci.

Alexander Volkanovski ostatni raz walczył w lipcu na UFC 251, kiedy obronił pas w rewanżowej walce z byłym mistrzem Maxem Hollowayem.

Henry Cejudo wycofał się z zawodowego sportu w maju zeszłego roku po serii sześciu zwycięstw w oktagonie, jakie odniósł między innymi nad Marlonem Moraesem, TJ Dillashawem, Demetriousem Johnsonem, i Dominickiem Cruzem.

Zobacz również: Szef UFC wskazał trzech zawodników, których losy interesują go najbardziej w 2021 roku

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.