Johnny Walker, który podczas gali UFC 235 dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo przez nokaut, ma aktualnie świetną passę w klatce. Wygrał ostatnich dziewięć walk, w tym trzy dla organizacji UFC, do której trafił pod koniec roku 2018. Mimo takich wyników Walkerowi nie spieszy się do walki o pas mistrzowski z Jonem Jonesem.

Mam nadzieję, że z nim zawalczę. Oczywiście nie za szybko. Potrzebuję jeszcze więcej pojedynków. Są zawodnicy, którzy zasłużyli na starcie z nim bardziej niż ja. Myślę, że muszę jeszcze pokonać trzech lub czterech rywali. Zdobędę wówczas więcej doświadczenia i będę gotów na Jona Jonesa.

Walker przedstawił swoje spojrzenie na sprawę w rozmowie dla TMZ Sports i dodał:

Myślę, że ludzie którzy walczą z Jonem Jonesem nieco się go boją, albo podchodzą do niego ze zbyt dużym respektem. To miły facet, ale gdy z nim zawalczę i drzwi oktagonu zostaną zamknięte, nie będzie respektu, nie będzie strachu, tylko walka. Przyjacielu, mogę dać ci dobrą walkę. Nie obawiam się i wiem, że kiedyś razem zatańczymy.

Na razie jednak Walker musi sobie zrobić przerwę od startów i zaleczyć kontuzję barku, której niedawno się nabawił. Natomiast jego menadżer zapowiedział, że w kolejnym boju Walker chciałby zetrzeć się z Alexandrem Gustafssonem.

25 KOMENTARZE

 1. "dać ci dobrą walkę" co to za tekst w ogóle? Chyba nawiązanie do Szpilki i tego co robił na kadrze dla kolegi.

 2. Hype train pędzi ale mi się wydaje ze Johnny Walker jest do porobienia. Zaraz ktoś da patent i tyle. Gus go przelezy i tyle,  zniknie z mapy jak Ozdemir

 3. Hype train pędzi ale mi się wydaje ze Johnny Walker jest do porobienia. Zaraz ktoś da patent i tyle. Gus go przelezy i tyle,  zniknie z mapy jak Ozdemir

  Dokladnie mysle tak samo. Przydalo by sie zobaczyc jak ktos walczy z nim 3 rundy.

 4. Dokladnie mysle tak samo. Przydalo by sie zobaczyc jak ktos walczy z nim 3 rundy.

  Może być ciężko, bo gość przez całe swoje życie przewalczył 73 minuty :crazy:

 5. Może być ciężko, bo gość przez całe swoje życie przewalczył 73 minuty :crazy:

  Dlatego wystarczy jeden zawodnik ktory nie bedzie gral w jego gre, obali, stlamsi zapasniczo i ciekawe czy kardio wytrzyma. Jon sobie krzywdy nie da zrobic i zajechalby go na przestrzeni 5 rund kpndycyjnie

 6. Z jednej strony wydaje mi się, że ktoś wkrótce przetrwa jego szalone akcje i skontruje posyłając na deski. Ewentualnie porobi parterowo i zapaśniczo.

  Z drugiej gość coś w sobie ma…szybkość, lekkość, nieprzewidywalność. Moim zdaniem taki Volkan mimo nokautów, zdecydowanie nie miał tego błysku. No i Walker ma znacznie lepsze gabaryty.

 7. Pamętajmy że gość ma dopiero 26 lat, co jest bardzo mało jak na najcięższe dywizję. Zakładam, że jeszcze się będzie rozwijał

 8. Moim zdaniem będą prowadzić do spokojnie tak by zrobił rekord na walke z Jonesem którą teraz dostanie pewnie Santos.

  Walker…pokora, skromność. Szacun… mało już takich typów w tym chlewie.

 9. "dać ci dobrą walkę" co to za tekst w ogóle? Chyba nawiązanie do Szpilki i tego co robił na kadrze dla kolegi.

  Kiedyś, jak byliśmy bitnym narodem, to tak się właśnie mówiło.

 10. Węgorzowi potrzebne są kolejne 2 minuty w oktagonie i będzie gotów na Jonesa:lol:

  W swoim 3 walkach w UFC przewalczył 2:48 więc w sumie by się zgadzało 😆

 11. Walker musi poczekac na walke o tytul bo nie gotowy a Jones najac 23 bral ja z usniechem na twarzy i lzami w oczach…. To wystarczy zeby wytlunaczyc roznice klas tych dwoch zawodnikow

 12. Z jednej strony wydaje mi się, że ktoś wkrótce przetrwa jego szalone akcje i skontruje posyłając na deski. Ewentualnie porobi parterowo i zapaśniczo.

  Z drugiej gość coś w sobie ma…szybkość, lekkość, nieprzewidywalność. Moim zdaniem taki Volkan mimo nokautów, zdecydowanie nie miał tego błysku. No i Walker ma znacznie lepsze gabaryty.

  Volkan to niedźwiedź, Johnny to kocur.

 13. Najpierw musi obić calą podstarzałą czolowke LHW czyli Noga, Rue, Glovera, Manuwe itd. czyli za ok 1,5 roku jak Jones czegos nie odpierdoli do tego czasu

 14. Brazol sam mowi ze teraz by mu sie przydala jakas walka 3 rundowa. Zeby go sprawdzili zapasniczo i w parterze. W tym roku pewnie z JBJ jeszcze nie zawalczy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.