Wygląda na to, że sprawa potencjalnej walki bokserskiej pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Floydem Mayweatherem Jr. nie przemija, a sam Dagestańczyk postanowił dodać do niej jeszcze jedną ciekawostkę. Khabib spotkał się bowiem z Umarem Kremlevem, sekretarzem generalnym Rosyjskiej Federacji Bokserskiej i informując o tym fanów w mediach społecznościowych napisał:

Dzisiaj doszło do mojego spotkania z sekretarzem generalnym Rosyjskiej Federacji Bokserskiej Umarem Kremlevem. Tematem rozmowy była potencjalna walka z Mayweatherem. Chcemy, aby starcie to odbyło się w Moskwie, na legendarnym stadionie Łużniki. Jestem pewny, że zgromadzimy tam 100 tysięcy widzów, a także ustanowimy światowy rekord w sprzedaży PPV. Co jednak najważniejsze, mój ojciec będzie w moim narożniku, bo wiza do Moskwy nie jest potrzebna.

Pytanie do moich fanów: czy wierzycie we mnie? A może myślicie, że on wybije mi boks z głowy?

View this post on Instagram

Сегодня состоялась встреча с генеральным секретарём Федерации бокса России @umar_kremlev Обсудили бой с Мэйвезером. Хотим, чтобы бой прошёл в Москве на легендарной арене Лужники.Уверены,что соберём 100 тыс зрителей,а также установим мировой рекорд по продаже платных трансляций. А,самое важное,в углу будет мой Отец, в Москву виза ведь не нужна. А так вопрос к моим болельщикам: вы в меня верите? Или тоже считаете, что он меня вырубит по боксу?? #толькоВперёд #победатолькоотВсевышнего

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on

Warto przypomnieć, że już wcześniej Nurmagomedov wspominał, że jeśli do walki z Mayweatherem miałoby dojść, to on nie chce toczyć tego boju z Las Vegas.

4 KOMENTARZE

  1. Myślę, że gada tylko by robić szum medialny, i pokazać UFC, że radziłby sobie bez nich i mają jego ziomka nie wywalać, i naciskać na komisję sportu co go zawiesiła.Jednak dalej uważam to za żenujące i traci trochę z wizerunku "liczy się tylko moje dziedzictwo"A swojego menadżera to powinien w klatce zamknąć, pfu.

  2. Rudy z Moneyem pośmiewisko z siebie zrobił, te jego faule w tył głowy albo napierdalanie z nadgarstka xD Jedyne co mnie zastanawia, to czy Floyd by skończył Ruska przed czasem czy UD.

  3. Kurwa mać…. i macie kurwa wkład McGregora w ten cały sport….każdemu się we łbie pojebało…nawet Khabibowi….. oby chuj z tego wyszedł…niech on walczy w UFC i broni pasa przeciwko Fergusonowi…..

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.