Dustin Poirier nie kryje zawodu tym, jak potoczyła się jego walka z Justinem Gaethje. Uważa też, że mimo przegranej, ostatecznie jest lepszym zawodnikiem od Justina.

Podczas gali UFC 291, która odbyła się 29 sierpnia w Salt Lake City, Dustin Poirier został znokautowany przez Justina Gaethje i nie kryje, że była to dla niego trudna chwila. W programie The MMA Hour Dustin przyznał, że szykując się do walki był niezwykle skoncentrowany, a w samym starciu czuł się świetnie.

Byłem z dale od domu przez dziewięć tygodni przygotowań do walki. Byłem na diecie przez jedenaście tygodni, poświęciłem tak wiele i byłem bardzo skupiony, naprawdę bardzo skoncentrowany. Czułem się świetnie. Najlepiej w całej karierze.

Dustin nie kryje rozgoryczenia wynikiem pojedynku, szczególnie, że:

Khabib był lepszy ode mnie. Myślę natomiast, że w sobotę przegrałem z kimś, od kogo jestem lepszy.

Starcie Justina Gaethej z Dustinem Poirierem było ich drugą konfrontacją. Do pierwszego pojedynku Dustina Poiriera z Justinem Gaethje doszło w kwietniu roku 2018. Podczas gali UFC on Fox 29 Poirier pokonał Justina przez techniczny nokaut w czwartej rundzie pojedynku.

Poirier walczy w zawodowym MMA od roku 2009, a od roku 2011 jest związany z UFC. W całej karierze stoczył 38 pojedynków, z których 29 wygrał. W roku 2019 w starciu z Maxem Hollowayem wywalczył tymczasowy tytuł mistrzowski wagi lekkiej. Nigdy jednak nie zdobył pełnoprawnego pasa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

1

2,786 komentarzy 2,734 polubień

Dustin Poirier nie kryje zawodu tym, jak potoczyła się jego walka z Justinem Gaethje. Uważa też, że mimo przegranej, ostatecznie jest lepszym zawodnikiem od Justina. Podczas gali UFC 291, która odbyła się 29 sierpnia w Salt Lake City, Dustin Poirier został znokautowany przez Justina Gaethje i nie kryje, że była to dla niego trudna chwila.

Odpowiedz polub

click to expand...