rafał kijańczu

Wygląda na to, że Rafał Kijańczuk może wrócić do klatki KSW jeszcze w tym półroczu i jak zapowiada, stanie przed poważnym wyzwaniem.

Rafał Kijańczuk z przytupem wszedł do organizacji KSW. Jego przeciwnikiem w debiucie dla polskiej marki był pochodzący z Paryża, Yann Kouadja. Polak szybko rozprawił się z rywalem i w swoim stylu rozbił go ciosami.

Po ostatniej walce Rafał zapowiedział, że nie spieszy się z powrotem do klatki KSW. Wygląda jednak na to, że sytuacja się zmieniła.

Najpierw Artur Ostaszewski, menadżer Rafała, napisał, że przed zawodnikiem duże wyzwanie. Następnie sam Kijańczuk stwierdził, że jeśli walka dojdzie do skutku, to będzie bomba. Bój miałby się odbyć jeszcze w tym półroczu.

Rafał Kijańczuk w KSW zadebiutował po dwóch zwycięstwach z rzędy. Zawodnik WCA Team w ubiegłym roku na gali Armia Fight Night pokonał przez decyzję Vlado Neferanovica, natomiast pół roku później na MCF 7, w zaledwie 19 sekund odprawił Felixa Polianidisa. Wcześniej w kontrowersyjnych okolicznościach został poddany przez Marcina Filipczaka na FEN 33, natomiast na gali FEN 28 został odprawiony ciosami przez Marcina Wójcika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,422 komentarzy 5,656 polubień

Czyżby?:rutekajak:
narkun.gif

Spoiler content hidden.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Deleted
Deleted

UFC
Welterweight

9,433 komentarzy 6,806 polubień

Czyżby?:rutekajak:
View attachment 36342

Spoiler content hidden.

Pewnie będą chcieli kogoś dać na odbudowanie Tomkowi wiec bardzo możliwe.

Odpowiedz polub