Świetną informację ogłosili organizatorzy Wieczoru Walk R8. Podczas drugiej gali do klatki powróci Tomasz „Gorilla” Drwal (21-5-1). Jest to bez wątpienia informacja, na którą fani czekali od wielu miesięcy. W karcie zobaczymy również między innymi Sebastiana Kotwicę (10-2, #9 w Rankingu PL) oraz Michała Bobrowskiego (6-0, #15 w Rankingu PL). Poniżej pełna informacja prasowa.

Powrót Drwala, wschodzące gwiazdy i młode krakowskie talenty

„Gorilla” wraca po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Wraca w pełni zdrowia i spragniony sportowych wyzwań. Formuła walki nie jest jeszcze potwierdzona. Wiele wskazuje, że będzie to walka bokserska. Poza Drwalem, kibice zgromadzeni w Małej Hali TAURON Arena Kraków, zobaczą także w akcji młode wschodzące gwiazdy polskiego MMA, w tym m.in. – reprezentujących krakowską Szkołę Walki Drwala – Sebastiana Kotwicę i Michała Bobrowskiego. Nazwiska kolejnych zawodników i zawodniczek, którzy wystąpią tego wieczoru w Małej Hali TAURON Arena Kraków, zostaną podane niebawem. Organizatorzy planują około siedmiu zawodowych i siedmiu amatorskich pojedynków, w których zobaczymy głównie lokalne talenty mieszanych sztuk walki.

„Na stałe zagościć na sportowej mapie Krakowa, a także polskiego MMA”
Pierwszy „Wieczór Walk R8” okazał się dużym sukcesem i sprawił, że główny sponsor imprezy – firma R8 – postanowił jeszcze mocniej zainwestować w rozwój tego sportowego widowiska. „Krok po kroku, planujemy stworzyć cykliczny event, który na stałe zagości na sportowej mapie Krakowa, a także polskiego MMA. Chcemy zachować lokalny charakter gali i promować zawodników z Krakowa i regionu, ale jednocześnie główne walki i produkcja eventu mają być na europejskim poziomie. Na takim połączeniu nam zależy. Nie zabraknie też miejsca na walki amatorów, dla których MMA jest tylko rekreacją. MMA to sport dla każdego i również tak chcemy go promować” – mówi Kamil Zawarski, jeden z organizatorów Wieczoru Walk R8.

Pierwsza pula biletów już w sprzedaży!

Można już rezerwować bilety na ten wyjątkowy event. Dostępne są już najlepsze miejsca przy samej klatce (wyjątkowo atrakcyjna cena, pierwszy rząd za 150 zł!) oraz miejsca na górnej trybunie w cenie 40 i 60 zł. Rezerwacje mailowo: biuro@szkolamma.pl lub telefonicznie pod numerami: 733 447 247 i 731 131 431.

Więcej informacji na stronie www.szkolamma.pl oraz kanałach społecznościowych Wieczoru Walk R8.

51 KOMENTARZE

 1. Co z kontraktem z KSW? Może w końcu zrobilibyście wywiad z Tomkiem, teraz chyva ma COŚ ciekawego do powiedzenia. Może być na dniach albo nawet po weekendzie :mamed:

 2. Drwal w listopadzie w boksie? Wolałbym w grudniu na KSW.

  Jedno nie wyklucza drugiego. Cieszmy się, że w ogóle wraca.

 3. Jedno nie wyklucza drugiego. Cieszmy się, że w ogóle wraca.

  Ustalmy fakt – uwierzę w powrót Tomka dopiero w momencie jak ten przekroczy próg klatki/ringu. A niestety, z jego kontuzjami występ bokserski może wykluczyć grudniowe KSW.

 4. Co z kontraktem z KSW? Może w końcu zrobilibyście wywiad z Tomkiem, teraz chyva ma COŚ ciekawego do powiedzenia. Może być na dniach albo nawet po weekendzie :mamed:

  Ale się cykacie macie z Masu kontakt z Drwalem weźcie sprzęt zróbcie wywiad i wrzucajcie tu. Na moje na 100% będzie na głównej.

 5. Ale się cykacie macie z Masu kontakt z Drwalem weźcie sprzęt zróbcie wywiad i wrzucajcie tu. Na moje na 100% będzie na głównej.

  Ale nie mam akredytacji :mjsmile:

 6. To chyba nie muszę mówić Ci co masz zrobić by ją mieć.

  Kurwa, niepotrzebnie chudłem, cycki mi się zmniejszyły :jjsmile:

 7. Kurwa, niepotrzebnie chudłem, cycki mi się zmniejszyły :jjsmile:

  A to taki pomysł miałeś …:nono:

 8. @michi972  jakbyś dalej był w Krakowie to może byś się załapał jako młody talent :crazy:

  Jaki młody, dwie dekady się zbliżają, w kryżu łupie.Sobie wracam z bjj

 9. Co z kontraktem z KSW? Może w końcu zrobilibyście wywiad z Tomkiem, teraz chyva ma COŚ ciekawego do powiedzenia. Może być na dniach albo nawet po weekendzie :mamed:

  @Jakub Madej co się opierdalasz?Rób wywiad pod mcdonaldem

 10. @Jakub Madej co się opierdalasz?Rób wywiad pod mcdonaldem

  Grzeczniej ::jondance::

  Na poważnie, to nie ma mnie w Krakowie do końca sierpnia. Zobaczymy co da się zrobić, ale niczego nie chcę obiecywać, bo chyba już każdy wie, jak ten temat wygląda. Z Kotwicą i Bobrowskim będzie, to mogę obiecać :irish:

 11. Grzeczniej ::jondance::

  Na poważnie, to nie ma mnie w Krakowie do końca sierpnia. Zobaczymy co da się zrobić, ale niczego nie chcę obiecywać, bo chyba już każdy wie, jak ten temat wygląda. Z Kotwicą i Bobrowskim będzie, to mogę obiecać :irish:

  Czy Tomkowi się ostatnio coś we łbie nie poprzestawialo?

 12. Czy Tomkowi się ostatnio coś we łbie nie poprzestawialo?

  A spróbuj do tego podejść w taki sposób, że Tomek ma 35 lat, gdzie to najczęściej szczyt szczytów formy u zawodnika, a tu co chwilę kontuzje. Powrót do zdrowia idzie, jak idzie, bo to już ponad dwa lata od ostatniej walki. Ja do tego podszedłem w ten sposób i trochę to rozumiem. Przynajmniej się staram. Zresztą namawiać nikogo ani zmuszać też nie chcę. Po prostu jak będzie okazja, to skorzystam z pierwszej okazji.

  Co do powrotu to czekam, ale jarać się będę dopiero, jak Tomek będzie w klatce. Ja dzięki Tomkowi zacząłem przygodę z MMA, bo usłyszałem o nim już w 2007 roku. Szkoda, że te kontuzje aż tak pokrzyżowały jego plany, bo ciekawy jestem, gdzie mógłby być Tomek w tym momencie. Przez wielu uważany za jednego z najlepszych bokserów wśród polskich zawodników MMA na zasadach boksu? Jestem na tak. Ciekawe, jak dobiorą rywala.

 13. Piekna sprawa i to jest news panowie !!! Oby zdrowie dopisało, chociaz na moj nos walka bokserska wygląda mi na przetarcie, obycie się znowu z publicznoscia i samą walką. AUUUUUUUUUU

 14. Kto z expertów mma rocks z Krakowa się wybiera? Może ktoś po tajniaku śmiga na matach SWD?


  P.S: Grudniowe KSW również w Krakowie?

 15. Przeczytałem "powrót Tomasza Drwala do…" w skrócie newsa na głównej stronie i już myślałem, że UFC w Gdańsku ma main event 🙂

 16. Co z kontraktem z KSW? Może w końcu zrobilibyście wywiad z Tomkiem, teraz chyva ma COŚ ciekawego do powiedzenia. Może być na dniach albo nawet po weekendzie :mamed:

  w KSW nie ma kontraktow, wszystko jest na gebe jak u Mirasa

  ostatnio Mrozu nawet powiedzial, ze Rozal nie ma zadnego kontraktu z KSW

 17. w KSW nie ma kontraktow, wszystko jest na gebe jak u Mirasa

  ostatnio Mrozu nawet powiedzial, ze Rozal nie ma zadnego kontraktu z KSW

  Ale rozal ma zasady balasie

 18. Kto z expertów mma rocks z Krakowa się wybiera? Może ktoś po tajniaku śmiga na matach SWD?


  P.S: Grudniowe KSW również w Krakowie?

  Ja będę na pewno… A nie, o ekspertów pytałeś. To nie wiem, nie pytałem w redakcji jeszcze.

  "Śmigałem" na matach, ale kolana są przeciwko mnie za każdym razem jak wracam.

  Nikt nie mówił, że KSW będzie w grudniu w Krakowie.

 19. Gościu jest u mnie top 3 w Polskiej kategorii średniej, zawsze mu kibicuje ale cóż…nie wiem czy to juz nie melodia przeszłości.

 20. Ciekaw jestem czy ten boks  wynika z obowiazujacego kontraktu z KSW czy raczej ze stanu zdrowia Tomka ? Zycze nu przede wszystkim sukcesu organizacyjnego, bo to juz ewidentnie jego priorytet.

 21. Gościu jest u mnie top 3 w Polskiej kategorii średniej, zawsze mu kibicuje ale cóż…nie wiem czy to juz nie melodia przeszłości.

  Aż muszę zapytać, jak u Ciebie wygląda to TOP3?

 22. Aż muszę zapytać, jak u Ciebie wygląda to TOP3?

  Polskie top 3 według mnie to: Krzysio Jotko , Michał Materla oraz właśnie Tomek.

 23. Materla ????:mamed:

  Słuchaj to mój ranking i nie trzeba sie z nim zgadzać. Nie wiem jak by wyglądała walka Michała z Oskarem wiec na chwile obecna Michał.

 24. Materla ????:mamed:

  materla wygral z drwalem i palharesem, mam przypomniec jak wygladala walka drwala z toqinho?

 25. Kto z expertów mma rocks z Krakowa się wybiera? Może ktoś po tajniaku śmiga na matach SWD?


  P.S: Grudniowe KSW również w Krakowie?

  @Masu, @maras @Logan… A nie zapomniałem. Pierwszy zbanowany, drugi hejter, trzeci stwierdził, że za pracę należy się wypłata…

 26. Materla ????:mamed:

  Widzę takiego posta ::duszenie::, patrzę na przycisk Delete i … :irish:

  a potem :siara:  przecież mi nie wypada …:stevecarell:

 27. Dlaczego te gale nazywają się R8 ?

  Pewnie chodzi o nazwę sponsora R8 to sieć stacji benzynowych , producent olejów itd są jednymi ze sponsorów Gorilli

 28. R8 kojarzy mi się tylko z audi

  Sieć stacji R8 Petrol wpiera zawodowców i amatorów w realizacji ich sportowych marzeń. Wśród nich są zawodnicy Szkoły Walki Drwala m.in. Tomasz "Gorilla" Drwal, Albert Odzimkowski i Sebastian Kotwica.

  R8 PETROL to paliwa w najczystszej postaci!

  Należymy do sieci małych, lokalnych stacji i dlatego dobrze znamy Państwa potrzeby.

  Na każdej z naszych stacji mogą Państwo zatankować najbardziej popularne paliwa: benzynę bezołowiową Eurosuper 95 i olej napędowy, a na wybranych stacjach także Autogaz (LPG). Paliwa cechuje doskanała jakość, potwierdzona badaniami niezależnego labolatorium i-Petrol.

  Zapraszamy do naszych stacji na terenie województw małopolskiego i śląskiego.

  http://www.r8petrol.pl

  Oni też energetyka swojego robią. Nie wiem czy kojarzysz tę reklamę, że niby jakieś walki w szopie zorganizowane. Juras i Drwal występowali.

 29. materla wygral z drwalem i palharesem, mam przypomniec jak wygladala walka drwala z toqinho?

  tamten palhares to inny palhares niż obecny palhares

 30. tamten palhares to inny palhares niż obecny palhares

  Racja. Tamten musiał się pilnować, żeby nie wpaść na dopingu. A ten z ksw aż się kurwa swiecil od plutonu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.