Świetną informację ogłosili organizatorzy Wieczoru Walk R8. Podczas drugiej gali do klatki powróci Tomasz „Gorilla” Drwal (21-5-1). Jest to bez wątpienia informacja, na którą fani czekali od wielu miesięcy. W karcie zobaczymy również między innymi Sebastiana Kotwicę (10-2, #9 w Rankingu PL) oraz Michała Bobrowskiego (6-0, #15 w Rankingu PL). Poniżej pełna informacja prasowa.

Powrót Drwala, wschodzące gwiazdy i młode krakowskie talenty

„Gorilla” wraca po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Wraca w pełni zdrowia i spragniony sportowych wyzwań. Formuła walki nie jest jeszcze potwierdzona. Wiele wskazuje, że będzie to walka bokserska. Poza Drwalem, kibice zgromadzeni w Małej Hali TAURON Arena Kraków, zobaczą także w akcji młode wschodzące gwiazdy polskiego MMA, w tym m.in. – reprezentujących krakowską Szkołę Walki Drwala – Sebastiana Kotwicę i Michała Bobrowskiego. Nazwiska kolejnych zawodników i zawodniczek, którzy wystąpią tego wieczoru w Małej Hali TAURON Arena Kraków, zostaną podane niebawem. Organizatorzy planują około siedmiu zawodowych i siedmiu amatorskich pojedynków, w których zobaczymy głównie lokalne talenty mieszanych sztuk walki.

„Na stałe zagościć na sportowej mapie Krakowa, a także polskiego MMA”
Pierwszy „Wieczór Walk R8” okazał się dużym sukcesem i sprawił, że główny sponsor imprezy – firma R8 – postanowił jeszcze mocniej zainwestować w rozwój tego sportowego widowiska. „Krok po kroku, planujemy stworzyć cykliczny event, który na stałe zagości na sportowej mapie Krakowa, a także polskiego MMA. Chcemy zachować lokalny charakter gali i promować zawodników z Krakowa i regionu, ale jednocześnie główne walki i produkcja eventu mają być na europejskim poziomie. Na takim połączeniu nam zależy. Nie zabraknie też miejsca na walki amatorów, dla których MMA jest tylko rekreacją. MMA to sport dla każdego i również tak chcemy go promować” – mówi Kamil Zawarski, jeden z organizatorów Wieczoru Walk R8.

Pierwsza pula biletów już w sprzedaży!

Można już rezerwować bilety na ten wyjątkowy event. Dostępne są już najlepsze miejsca przy samej klatce (wyjątkowo atrakcyjna cena, pierwszy rząd za 150 zł!) oraz miejsca na górnej trybunie w cenie 40 i 60 zł. Rezerwacje mailowo: [email protected] lub telefonicznie pod numerami: 733 447 247 i 731 131 431.

Więcej informacji na stronie www.szkolamma.pl oraz kanałach społecznościowych Wieczoru Walk R8.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.