Organizacja KSW postanowiła zapytać fanów czy chcieliby zobaczyć natychmiastowy rewanż pomiędzy Danielem Torresem a Salahdine Parnasse. Brazylijczyk wszedł do walki mistrzowskiej w kategorii piórkowej jako największy „underdog” na karcie walk KSW 58. Jak doskonale wiemy, Torres zdobył pas mistrzowski dywizji do 66 kilogramów nokautując Francuza w pierwszej rundzie. Oczywiście nie obyło się bez kontrowersji – Parnasse wierzy, że jego rywal miał szczęście i chce natychmiastowego rewanżu. Na swoim profilu na Facebooku KSW zapytało więc fanów czy chcieliby zobaczyć drugą walkę pomiędzy zawodnikami.

Powinniśmy zobaczyć natychmiastowy rewanż?

🇫🇷 Salahdine Parnasse 🤝 Daniel Torres 👑🇧🇷🇦🇹Powinniśmy zobaczyć natychmiastowy rewanż?

Opublikowany przez KSW Poniedziałek, 1 lutego 2021

Niespełna 27-letni Daniel Torres legitymuje się obecnie bilansem 12 zwycięstw i 4 porażek. „Tucanão” w KSW występuje od 2018 roku, kiedy to w debiucie w największej polskiej organizacji pokonał Filipa Wolańskiego. W swoim kolejnym występie musiał uznać wyższość Romana Szymańskiego, jest to jego ostatnia porażka w karierze. Od tego czasu stoczył 4 zwycięskie pojedynki, na ostatnich galach KSW pokonał Filipa Pejicia oraz Maxa Cogę.

Wygraną na KSW 58 Daniel Torres sprawił ogromną niespodziankę. Według bukmacherów to właśnie Salahdine Parnasse (MMA 14-1-1) był największym faworytem gali KSW 58. 23-letni Francuz uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników MMA w Europie. Tytuł wagi piórkowej KSW wywalczył po wygranej przez TKO z Romanem Szymańskim na KSW 48. Przed dzisiejszą utratą pasa zdołał obronić go jeden raz. W swoim ostatnim występie, który miał miejsce w grudniu 2019 roku, wypunktował Ivana Buchingera.

21 KOMENTARZE

 1. KSW pyta a nawet jakby dostało stanowcze nie to i tak zrobią rewanż.

  Parnasse powinien to wykorzystać i iść w górę po piórkowa w KSW ssie

 2. Should we see an immediate rematch?

  Du juz spik inglisz? :crazy:

  Tak jakby kurwa ktos z zagramanicy okupowal krs :rofl:

 3. Rewanż?

  Trylogię!

  :jarolaugh:

  Czy Mamed da trylogię Scotowi? Czy Narkun …..? Czy Gamrot z Parkiem…a nie to już było

 4. Pod warunkiem że Parnasse  nie będzie chciał pieniędzy za rewanż. Ewidentnie on zjebał więc KSW nie powinno być obciążone finansowo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.