Michael Chandler, były mistrz Bellatora, który walczy dla organizacji od 2010 roku, zdradził niedawno, że już niedługo wygaśnie jego kontrakt z aktualnym pracodawcą. Zawodnik w rozmowie z serwisem MMAjunkie powiedział, że nie zamierza opuszczać Bellatora, ale niczego ostatecznie nie wyklucza.

Nie chciałbym opuszczać Bellatora. Zobaczymy jednak co się wydarzy. Nie sądzę, żeby interesowało mnie coś poza Bellatorem lub UFC. Generalnie jednak nie patrzę na organizacje. Ludzie myślą o Bellatorze, UFC czy One, a ja myślę o rywalach. Zastanawiam się jakbym poradził sobie z Khabibem. Jak wypadłbym z moimi zapasami i stójką.

W najnowszej rozmowie z serwisem FloCombat, Chandler dodał, że poza rywalami pieniądze jakie zarabia są dla niego równie ważne.

Ostatecznie rachunki muszę być zapłacone, a rodzina musi mieć za co żyć. Najważniejsze jest dla mnie być najlepszym ojcem i najlepszym mężem i mieć możliwość zapewnienia bliskim jak najlepszego życia. Muszę więc zastanowić się co będzie dla mnie najlepsze.

Chandler dodał również, że bardzo chętnie zmierzyłby się z Khabibem Nurmagomedovem.

Z przyjemnością zawalczyłbym z Khabibem. Posiadam niezbędne umiejętności, by go pokonać. On nie potrafiłbym mnie sprowadzić do parteru i nie potrafiłby obronić moich obaleń. Moje stójka jest również lepsza od jego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.