Gala UFC 292 odbyła się w Bostonie i okazała się sukcesem finansowym dla organizacji UFC. Dana White nie krył po wydarzeniu swojego zadowolenia z wyników gali i przyznał, że walka wieczoru pobiła rekord sprzedaży PPV dla starć mistrzowskich w kategorii koguciej.

19 sierpnia w Bostonie doszło do gali UFC 292: Sterling vs O’Malley. Wydarzenie przyciągnęło do hali TD Garden 18 293 kibiców, a wpływy z bramki wyniosły 7,25 miliona dolarów. Hala została w całości wyprzedana i jak powiedział po gali Dana White, był to najlepszy wynik sprzedażowy dla tej hali zaraz po finałach NBA. Podczas konferencji prasowej po gali szef UFC dodał również:

To była największa mistrzowska walka w historii wagi koguciej. Pobiła rekord PPV. O’Malley nie będzie w przyszłości gwiazdą, on już jest gwiazdą. (…) Pobiliśmy rekord wpływów z biletów i PPV. W mediach społecznościowych też mieliśmy niesamowite liczby. Wpływ ekonomiczny naszej gali na Boston musiał być również ogromny. Zrobimy takie podsumowanie. To była wielka noc.

Gala UFC w Bostonie była siódmym wydarzeniem marki zorganizowanym w tym mieście. Wpływy ze sprzedaż biletów dla hali TD Garden nigdy nie przekroczyły jednak wcześniej 3 milionów dolarów.

Starcie Aljamaina Sterlinga z Seanem O’Malleyem zakończyło się na początku drugiej rundy. O’Malley wygrał przez techniczny nokaut i odebrał Sterlingowi mistrzowski pas wagi koguciej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Featherweight

4,072 komentarzy 29,752 polubień

Czy ktoś powiedział "rekord"? :kawulpokapoka: A tak na poważanie to bez zaskoczenia - obaj zawodnicy medialni :fjedzia:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,835 komentarzy 112,285 polubień
Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

EFC Africa
Welterweight

2,887 komentarzy 5,209 polubień