Wygląda na to, że organizacja UFC nie zwalnia tempa w pozyskiwaniu nowych sponsorów. Amerykański gigant dopiero co ogłosił, że Nemiroff został oficjalną wódką organizacji, a już podała do publicznej wiadomości informację o podpisaniu nowego kontraktu, również z firmą z branży alkoholowej.

Tym razem do grona partnerów UFC dołączy marka Blackheart Premium Spiced Rum. Jej właścicielem jest Heaven Hill Brands, największa amerykańska, niezależna, rodzinna firma produkująca alkohole destylowane.

Dzięki współpracy logo Blackheart Premium Spiced Rum będzie pojawiać się w oktagonie UFC do końca roku 2019. Alkohol ma być również promowany wśród widzów UFC, którzy wykupili bilety na gale w wersji UFC VIP Experiences.

Paul Asencio, wiceprezes UFC wiceprezes UFC ds. globalnych partnerów tak skomentował podpisanie nowej umowy:

Cieszymy się, że Blackheart Premium Spiced Rum dołączył do nas jako oficjalny partner. UFC z dumą łączy się z najlepszymi markami oferującymi świetne produkty, a Blackheart Premium Spiced Rum doskonale pasuje do grona naszych pozostałych partnerów.

Początek współpracy obu marek nastąpi 10 listopada, podczas gali UFC Fight Night: Edgar vs. Korean Zombie, która odbędzie się w Denver. W odróżnieniu natomiast od umowy z Nemiroffem, partnerstwo UFC i Blackheart Premium dotyczyć będzie jedynie Stanów Zjednoczonych.

26 KOMENTARZE

 1. Karolina, otrzyj gila.

  Najlepiej dolarami zaoszczędzonymi w ramach art. 52 Kodeksu pracy


  jak:cmgkeepgoing:ociera łzy…

 2. To to ja rozumiem, w końcu coś dla dojrzałych fanów, nie tylko gry komputerowe i energetyki. Teraz to się będzie oglądało… :baldwinwhiskey:

 3. Gorzołka, napierdalnka jeszcze ringsy powinny cycki pokazywać i więcej freaków celebrytów i soccer bedzie zdetronizowany! 😆

  :lesnarhappy:

 4. No, jest pirackie alko, to można chlać ; )

  Kolejnymi sponsorami będą producenci ginu i tequili, natrętnie triple sec albo podobny, dojdzie Coca-Cola, UFC wyda swój własny sweet/sour mix ("lemoniada UFC" or smth) i oficjalnym drinkiem zostanie Long Island Ice Tea : D

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.