Anthony Smith, który w swoim ostatnim boju znokautował Rashada Evansa już niedługo będzie miał okazję zmierzyć z kolejnym dużym nazwiskiem światowego MMA. Jego rywalem podczas gali UFC w Hamburgu będzie Mauricio Rua, który ostatni raz walczył ponad rok temu. Smith jednak uważa, że dla Brazylijczyka to dobra sytuacja.

To, że on nie walczył od dłuższego czasu może być dla niego dobre. On ma za sobą przecież długą karierę. Teraz mając przerwę mógł spokojnie zaleczyć wszystkie urazy i jestem pewny, że do walki wyjdzie zdrowy. Myślę, że stylistycznie pasujemy do siebie bardzo dobrze. Jestem jednak wyższy, mam większy zasięg ramion i jestem również szybszy. Wydaje mi się również, że jestem bardziej dynamiczny. On jest natomiast agresywny i zawsze napiera na rywala. Walka z takim przeciwnikiem jest dla mnie spełnieniem marzeń. Jestem podekscytowany nadchodzącym pojedynkiem.

Smith powiedział o tym w audycji Fightful’s James Lynch i dodał również, że nie planuje wygrywać na punkty z Ruą.

Planuję brutalnie znokautować Shoguna. Nie widzę innej możliwości zakończenia tego pojedynku.

Obaj zawodnicy zmierzą się już 22 lipca, podczas gali UFC Fight Night 134 w Niemczech.

15 KOMENTARZE

  1. Dokładnie to samo pomyślałem, zesra się nie znokautuje. Wiadomo forma Shoguna to zawsze wielka niewiadoma ale ten gośc niech się raczej skupi na tym jaki zaszczyt go spotkał a nie na snuciu takich planów.

  2. Żeby się chuj nie zdziwił. Rua ma zawsze ciężkie ręce, czy w formie czy nie i szczekę solidną wciąż. War S-Rua!!

  3. S-Rua to nie dziadek Evans, mam nadzieję, że jakaś kombinacja wejdzie i będziesz leżał panie Smith…:deniro:

  4. I po walce powie ze chce walczyc z DC:cool:

    :ożeszty: co Ty wogóle pierdolisz,taki ktoś jak Shogun nie musi nic mówić bo DC pierwszy otworzył mordę w jego kierunku pierdoląc coś o walce z"prawdziwą legendą".No chyba,że mówisz o tym całym Anthonym to wtedy pełna zgoda:goddamnright:

  5. :ożeszty: co Ty wogóle pierdolisz,taki ktoś jak Shogun nie musi nic mówić bo DC pierwszy otworzył mordę w jego kierunku pierdoląc coś o walce z"prawdziwą legendą".No chyba,że mówisz o tym całym Anthonym to wtedy pełna zgoda:goddamnright:

    A wypowiedz jest Szoguna czy Smitha? Kurwa ogarnij sie w koncu:danaillegal:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.