Anthony Pettis powrócił do oktagonu UFC 19 grudnia i podczas ostatniej gali amerykańskiej marki w tym roku pokonał na punkty Alexa Morono. Pettis przyznaje, że jego ostatnie zwycięstwa w oktagonie wynikają z dużych zmian jakie wprowadził w życiu.

W rozmowie dla ESPN Pettis powiedział jak jeszcze jakiś czas temu podchodził do przygotowań i jak funkcjonował na tzw. roztrenowaniu.

Gdy wygrywałem, celebrowałem zwycięstwo piciem. Gdy przegrywałem, piłem z żalu. Moja dieta, to były śmieci. Gdy zaczynałem obóz przygotowawczy, podchodziłem do wszystkiego bardzo profesjonalnie, ale potem już nie, a to jak się żyje na co dzień ma jednak duże znaczenie.

Anthony dodał też, że zmiany, które wprowadził bardzo wpłynęły na jego wyniki w klatce.

Uporządkowałem wiele rzeczy w swoim życiu i podchodzę do walczenia bardziej na poważniej. Czuję się dobrze, widzę progres i mam teraz dwa zwycięstwa na koncie z rzędu.

Pettis ma na swoim koncie 20 walk w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. „Showtime” to były mistrz kategorii lekkiej organizacji WEC i UFC. W wcześniejszym pojedynku wygrał w rewanżu z Donaldem Cerrone na UFC 249. 18 z 24 wygranych w karierze Pettis zdobywał przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.