Debiut nowego sezonu programu The Ultimate Fighter z udziałem mistrzów UFC Daniela Cormiera i Stipe’a Miocica w roli trenerów na kanale FS1 przyciągnął w środę średnio 200 000 widzów. Jest to najgorszy wynik w przypadku 1 epizodu w historii TUFa.

Dla porównania, TUF 25 którego głównymi gwiazdami byli T.J. Dillashaw i Cody Garbrandt przyciągnął przed telewizory średnio 288 000 widzów a TUF 26 z Justinem Gaethje i Eddiem Alvarezem 308 000 widzów.

Mimo że był to najgorszy wynik w historii TUFa, był to jednocześnie najchętniej oglądany program tego dnia na kanale Fox Sports 1.

W ostatnim czasie pojawiły się informację, że UFC z powodu słabych wyników i mocno nieświeżej już formuły zrezygnuje z programu TUF i zastąpi go w nowej umowie telewizyjnej programem Dana White’s Tuesday Night Contender Series. Telewizja FOX posiada prawa do jeszcze jednego sezonu TUFa, nie wiadomo jednak na ten moment czy z nich skorzystają. Wszystko będzie zależeć od trwających negocjacji dotyczących sprzedaży praw telewizyjnych do programów UFC oraz wynikami jakie wygeneruje obecny sezon.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.