Ciryl Gane walczy w klatce MMA tylko dwa lata, lecz już teraz zawodnik kategorii ciężkiej zaczyna myśleć o walce o pas mistrzowski UFC. Niepokonany „Bon Gamin” ma na swoim koncie tylko 6 walk w MMA, lecz dobrze wiemy, że dywizja do 120 kilogramów rządzi się własnymi prawami i szybko można wspiąć się na jej szczyt. W wywiadzie dla MMA Junkie Gane wypowiedział się na temat swojej przyszłości w MMA oraz swojej nadchodzącej walce z Shamilem Abdurakhimovem na UFC 253.

Myślę, że to będzie dobra walka. To będzie pojedynek, w którym pokażę spore IQ w walce. Oglądając walki Shamila można stwierdzić, że nie jest świetny technicznie, ale jest niebezpieczny i ja również tak uważam, bo to widać gołym okiem. To czuć, że ten zawodnik potrafi dać naprawdę ciężką i dobrą walkę rywalom.

Nie czuję pośpiechu, ale wiem, że moja kariera przebiega naprawdę szybko. Zacząłem bić się w MMA 2 lata temu, a we wrześniu zmierzę się z Shamilem, który jest numerem 10. w rankingu UFC, które jest największą organizacją na świecie. Mam umiejętności, aby kiedyś zmierzyć się o pas mistrzowski UFC. Wierzę w siebie. Wierzę również w Fernanda Lopeza, mojego trenera i menadżera. Powiedział mi kiedyś, że MMA jest dla mnie dobrym planem. Wierzył, że w ciągu 2 albo 3 lat będę walczył o pas mistrzowski. Ja mu ufam.

Gane (6-0 MMA) w klatce MMA zadebiutował w sierpniu 2018 roku. Teraz ma na swoim koncie 3 walki w oktagonie UFC. W ostatnim pojedynku wygrał przez decyzję sędziowską z Tannerem Boserem przez decyzję sędziowską. Dla 30-letniego Francuza była to pierwsza wygrana przez werdykt w karierze.

UFC 253 odbędzie się 19 września. Walką wieczoru tej gali będzie trzecie starcie Stipe Miocicia z Danielem Cormierem.

15 KOMENTARZE

 1. Gane ma papiery na bycie mistrzem. Pytanie czy jego szczęka wytrzyma kontakt z pięścią Ngapete, bo stójkę ma ułożoną o wiele lepiej niż Francis.

 2. Gane ma papiery na bycie mistrzem. Pytanie czy jego szczęka wytrzyma kontakt z pięścią Ngapete, bo stójkę ma ułożoną o wiele lepiej niż Francis.

  Myślę , że skoro Gane nadal żyje i miewa się bardzo dobrze w UFC to znaczy , że napewno przeżył nie raz jebnięcie od Bambo i że szczęke ma z żelbetonu , ponieważ trenują razem

 3. Myślę , że skoro Gane nadal żyje i miewa się bardzo dobrze w UFC to znaczy , że napewno przeżył nie raz jebnięcie od Bambo i że szczęke ma z żelbetonu , ponieważ trenują razem

  Teraz już nie trenują , Ngannou  w Xtreme Couture w Las Vegas , a Gane w mma factory u Lopeza .

 4. Myślę , że skoro Gane nadal żyje i miewa się bardzo dobrze w UFC to znaczy , że napewno przeżył nie raz jebnięcie od Bambo i że szczęke ma z żelbetonu , ponieważ trenują razem

  Myślę, że na sparingach nie lecieli na 100% to nie AKA.

 5. :whodefuk:

  Jak go nie znasz to nawet sie nie przyznawaj ze interesujesz sie swiatowym MMA i pogadaj z Bastkiem o ksw…

 6. Cyril ma umiejętności na TOP 10

  Chyba na top5 i to pisząc naprawdę asekuracyjnie. Nie zapominaj, że to jest ciężka i w dziesiątce rankingowej są takie tuzy jak Sakai, Wołkow czy Harris. A już teraz jest lepszy od jednopłaszczyznowego Rozenka czy Lewisa.

 7. W ostatnim pojedynku wygrał przez decyzję sędziowską z Tannerem Boserem przez decyzję sędziowską.

  Kurde nie ma chłopu co wypominać tyle,że wygrał przez decyzję sędziowską,bo wiadomo, że wygrał przez decyzję sędziowską :jimcarrey:

  A co do tematu,że kiedyś zawalczy o pas mistrzowski to jak najbardziej realne i jeśli wygra walkę z Shamilem to potem może dostać już dobre nazwisko.

 8. Myślę , że skoro Gane nadal żyje i miewa się bardzo dobrze w UFC to znaczy , że napewno przeżył nie raz jebnięcie od Bambo i że szczęke ma z żelbetonu , ponieważ trenują razem

  Żelbetu

 9. Kurde nie ma chłopu co wypominać tyle,że wygrał przez decyzję sędziowską,bo wiadomo, że wygrał przez decyzję sędziowską :jimcarrey:

  A co do tematu,że kiedyś zawalczy o pas mistrzowski to jak najbardziej realne i jeśli wygra walkę z Shamilem to potem może dostać już dobre nazwisko.

  Pamiętajmy że wygrał przez decyzję sędziowską. 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.