Petr Yan

Petr Yan (MMA 14-1), który w swoim ostatnim boju znokautował Urijah Fabera (MMA 35-11) poprosił niedawno organizację UFC o walkę z Aljamainem Sterlingiem (MMA 18-3). Na razie jednak nie wiadomo czy faktycznie do takiego pojedynku dojdzie.

Zobacz również: Petr Yan ignoruje mistrza. Nawołuje o walkę o pas mistrzowski z Aljamainem Sterlingiem

Zanim jednak Petr Yan dowie się kto faktycznie będzie jego kolejnym rywalem w oktagonie, postanowił zaprezentować fanom swoją szybkość i opublikował na Instagramie film, w którym łapie w locie trzy podrzucone przez siebie monety.

Peter Yan jest zawodnikiem UFC od roku 2018. W amerykańskim oktagonie nie przegrał jeszcze ani razu, a w ostatnich trzech bojach pokonał Johna Dodsona, Jimmie’ego Riverę i Urijaha Fabera.

23 KOMENTARZE

 1. Nauczył się tego jak był kościelnym i zbierał na tacę :roberteyeblinking:

  @Baasteek a ty jak kiedys byles koscielnym to tez was tego uczyli na parafii?

 2. @Baasteek a ty jak kiedys byles koscielnym to tez was tego uczyli na parafii?

  serio nie wiem o co chodzi z przypieciem tej latki do mnie, ale moze kiedys pisalem na chacie ze gram na keyboardzie i stad to wziales >.>

  Ja nawet do kosciola nie chodze .. od 8 lat

 3. serio nie wiem o co chodzi z przypieciem tej latki do mnie, ale moze kiedys pisalem na chacie ze gram na keyboardzie i stad to wziales >.>

  Ja nawet do kosciola nie chodze .. od 8 lat

  grasz na keybordzie?

 4. ale na casio czy yamaha?

  Casio

  Ogolnie nie gram od x lat bo mi sie nie wlaczaja, pewnie wtyczka sie zepsula, a nie chce mi sie kupowac nowej, ale fakt faktem jestem po 4-letniej szkole muzycznej, czasy podstawowki, stare, lepsze czasy.

 5. Casio

  Ogolnie nie gram od x lat bo mi sie nie wlaczaja, pewnie wtyczka sie zepsula, a nie chce mi sie kupowac nowej, ale fakt faktem jestem po 4-letniej szkole muzczynej, czasy podstawowki, stare, lepsze czasy.

  No proszę artysta:razz:enn:

 6. Casio

  Ogolnie nie gram od x lat bo mi sie nie wlaczaja, pewnie wtyczka sie zepsula, a nie chce mi sie kupowac nowej, ale fakt faktem jestem po 4-letniej szkole muzycznej, czasy podstawowki, stare, lepsze czasy.

  Marnujesz sie na tym l4. Kup wtyczke i podbijaj rynek weselny, albo zespol disco polo i hajs plynie strumieniami

 7. Marnujesz sie na tym l4. Kup wtyczke i podbijaj rynek weselny, albo zespol disco polo i hajs plynie strumieniami

  O kurwa to ja nie w temacie. On ostatnio dostał jakiś awans chyba? I już polazł na l4?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.