Dwójka zawodników, którzy stracili rywali w ostatnim czasie zawalczy ze sobą na UFC 226. Paul Felder zgodził się na pojedynek w kategorii półśredniej z Mikiem Perrym w Las Vegas. Początkowo miał on zmierzyć się z Jamesem Vickiem w Idaho, a Platinum miał zawalczyć z Yancym Medeirosem.

Felder (15-3 MMA) ma aktualnie świetną serię 3 zwycięstw z rzędu. W swojej karierze Amerykanin pokonał m.in. Danny’ego Castillo, Joshuę Burkmana czy Stevena Raya. Aż 10 z 15 wygranych zdobywał on nokautując rywali.

Perry (11-3 MMA) wróci do oktagonu po dwóch przegranych z rzędu, z Santiago Ponzinibbio oraz Maxem Griffinem. Amerykanin wszystkie swoje wygrane w karierze zdobywał przez KO.

Gala UFC 226 odbędzie się 7 lipca w Las Vegas.

22 KOMENTARZE

 1. Perry na starosc bedzie siedzial w wozku obok Justina w jednym osrodku a panie pielegniarki beda im sline z kacikow ust wycieraly

 2. Perry jest taki rzadki że szkoda gadać nie wygrał z nikim poważnym. 2 ostatnie walki pokazały jaki to 'kot'

 3. Perry na starosc bedzie siedzial w wozku obok Justina w jednym osrodku a panie pielegniarki beda im sline z kacikow ust wycieraly

  Bez przesady. Justin zbiera z 4 razy więcej. To jest jednyny taki zawodnik chyba w historii sportu. Perry to nie ta liga.

 4. No nie wiem czy to takie dobre starcie dla Feldera. Paul to naturalny lekki i siłowo pewnie będzie odstawał. Perry może oszałamiającej techniki nie ma, ale jak zajebie luja z całej epy to nie będzie czego zbierać.

 5. No ja bym właśnie odwrotnie napisał – Perry nie ma szans. Felder go ujebie na punkty, wrecz osmieszajac technicznymi uderzeniami.

  Ale młócka fajna – powinna być…

 6. Felderowi ani punktów nie trza będzie, mark my words.

  Wg mnie to jest bestia, wciąż nie doecniany, to opanowanie i kontrola sytuacji + 0 litości dla rywala =  :tellmemore:

 7. Felder jest kotem, naprawdę gość jest niedoceniany, a ma zajebiście poukładaną stójkę i sporo myczków w rękawach. Perry za to jest burakiem, który lubi się podpalać, więc może nawet skleić wary z matą, jak go Felder pierdolnie czymś znienacka.

 8. Nie wiem co wy macie z tym Perrym, przecież Felder go prawdopodobnie za…bie.

  Felder to lekki , co prawda duzy ale nie walczyl chyba w WW. Perry zmienil oboz wiec nie wiadomo czego sie spodziewac. Chcialbym zeby bylo jak mowisz bo uwielbiam Feldera

 9. Ponoć kowboj już był brany pod uwagę na zastępstwo dla Perry'ego. Na szczęście dla kowboja do tego nie doszło, bo by go Perry trafił w końcu tym cepem i uśpił.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.