Alex Pereira, który niedawno pokonał Jana Błachowicza, jest zawodnikiem, który ma szansę na walkę o pas mistrzowski z Jirim Prochazką. Zdaniem Paula Craiga, byłego zawodnika wagi półciężkiej, o pas powinien jednak zawalczyć najpierw Magomed Ankalaev.

Alex Pereira, były mistrz wagi średniej UFC, 29 lipca udanie zadebiutował w kategorii półciężkiej przeciwko Janowi Błachowiczowi. Walka rozegrała się na przestrzeni trzech rund i Brazylijczyk wygrał ją na punkty. Po walce Brazylijczyk zapowiedział, że chce teraz walczyć o mistrzowski tytuł i jest mu obojętne, kto będzie jego rywalem w tym pojedynku. Jeśli faktycznie dojdzie do walki o pas, przeciwnikiem Pereiry może być Jiri Prochazka, były mistrz wagi półciężkiej. Paul Craig, który kilka lat temu pokonał Magomeda Ankalaeva, jest natomiast zdania, że to nie Pereira powinien teraz stanąć do walki o pas, tylko właśnie Ankalaev. Craig powiedział o tym w rozmowie dla The Schmo.

Ankalaev jest gościem, którego wszyscy się boją. Byłbym podekscytowany mogąc zobaczyć jego walką z Prochazką. Zawodnik wagi średniej nie powinien dostać automatycznie walki o pas po tym w jaki sposób pokonał Jana Błachowicza. Daj spokój, nie można od tak przeskoczyć kolejki. Są inni czekający na walkę o pas. Jak dla mnie o tytuł powinni zawalczyć Ankalaev z Prochazką.

Magomed Ankalaev ma za sobą walkę o mistrzowski tytuł. Podczas gali UFC 282, która odbyła się 10 grudnia w Las Vegas, zmierzył się z Janem Błachowiczem w pojedynku o pas. Starcie zakończyło się remisem na kartach sędziowskich. Ankalaev nie krył rozgoryczenia po walce, bo uważał, że wygrał to starcie.

Aktualnie Magomed Ankalaev znajduje się na drugim miejscu rankingu wagi półciężkiej. Alex Pereira jest tuż za nim w tym zestawieniu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of dawid91
dawid91

Maximum FC
Welterweight

1,551 komentarzy 5,170 polubień

I tak naprawdę to ma racje ale chuj z tym i jebać tą ruską onuce

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,625 komentarzy 79,606 polubień

A to niby z jakiej racji? Dostał swoją szanse to umiał tylko leżeć jak kłoda na rywalu, ma szczęście że jeden sędzia był na tyle zjebany żeby dać 10-8 za takie zboczone dociążanie.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of stickman_123
stickman_123

Oplot Challenge
Light Heavyweight

141 komentarzy 387 polubień

Pereira nie powinien walczyć o pas, bo w słabym stylu pokonał Błachowicza, ale Ankalaev, który z Jankiem tylko zremisował to już na title shota zasłużył.
Cóż za logika!

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Middleweight

2,056 komentarzy 4,429 polubień

Ankalayev to taki stypiarz że UFC nie sprzedało by nawet jego gali w rosji... :siara: Pereira dostanie tą walkę tak samo jak dostał z Adesanyą, po zdobyciu pasa przez Poatana Danka na samą myśl o zestawieniu Mistrz vs Mistrz dostawał by mokrych spazmów.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,161 komentarzy 13,202 polubień

Pytanie co takiego z Błachowiczem pokazał Ankalaev, że ma walczyć o pas. Żeby Ankalaev jeszcze chociaż coś wygrał po tym starciu ale on od tego czasu w ogóle nie walczył.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,556 polubień
Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

21,528 komentarzy 35,620 polubień

No tak jak Jan okopał bardzo mocno nogę Ruska to ten poszedł w parter i tam go przeleżał...:boss:

Odpowiedz polub

Avatar of dawid91
dawid91

Maximum FC
Welterweight

1,551 komentarzy 5,170 polubień

Pereira nie powinien walczyć o pas, bo w słabym stylu pokonał Błachowicza, ale Ankalaev, który z Jankiem tylko zremisował to już na title shota zasłużył.
Cóż za logika!

Logika jest taka ze Pereira ma jedna stoczona walkę w kategori polciezkiej i umówmy się ta wygrana była raz ze niejednogłośna u sędziów, a dwa ze jeszcze tez nie za bardzo efektowna.
Ankalaev miał 9 wygranych z rzędu co jest naprawdę dobrym wynikiem, a dwa ze ten remis z Jankiem według światowych sędziów był krzywdzący dla Ankalaeva.
Ja jak już kiedyś wcześniej pisałem bardzo się cieszę ze ten kozojebca wypadł na boczny tor i nie liczy się w walkach o pas na najbliższy rok, bo pewnie powróci jeszcze Hill. Rusek to jebany zamulacz do kwadratu i jak ktoś wyżej pisał, on by nawet gali w Rosji nie sprzedał.
Jednak gdyby był naszym rodakiem Polakiem, to rzekłbym ze go wyruchali i jest to trochę niesprawiedliwe. Na szczęście nie jest i nie mam z tym problemu

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

10,677 komentarzy 25,702 polubień

Prochazka - Perejra. Zamykam temat. :jimcarrey:

Odpowiedz polub

Avatar of Wtfit
Wtfit

Shark Fights
Light Heavyweight

1,310 komentarzy 3,232 polubień

Pereira nie powinien walczyć o pas, bo w słabym stylu pokonał Błachowicza, ale Ankalaev, który z Jankiem tylko zremisował to już na title shota zasłużył.
Cóż za logika!

Craig w jednym z wywiadów powiedział, że Ankalaev jest przyszłym mistrzem. Może o to chodzi, a nie o rozkminy dotyczące tego, kto jak wygrał.

Odpowiedz polub

Avatar of Malkontent
Malkontent

EFC Africa
Flyweight

2,654 komentarzy 5,500 polubień

Serio takie cieniutkie rozkminy w tym temacie? Nikt nie wie, o co kaman?
Przecież to jest proste, jak budowa czołgu T-34!
Craig wygrał z Ankalaevem, więc będzie go zawsze faworyzował, chwalił i wypychał w chuj wyżej niż na to logika wskazuje, na fotel mistrza, prezydenta i papieża, bo korespondencyjnie kapie na niego trochę tego blasku.
Oczywiście było to z 6 lat temu i chyba był to debiut kozojebcy w UFC, ale mimo tego w rekordzie ma wygraną, daje mu to sposobność ogrzać się trochę w cieple czołówki UFC, którą generalnie może sobie tylko pooglądać w TV

A w temacie - Skoro Janek totalnie rozbił kacapa w stójce i ten był do 3 rundy bezradny, to Jiri prawdopodobnie jest w stanie zrobić coś podobnego. I w przeciwieństwie do naszego Janka prawdopodobnie skończy go mając na widelcu, a nie odda wygraną już walkę

Odpowiedz polub

click to expand...