Patryk Kaczmarczyk nie kryje swoich mistrzowskich ambicji. Liczy na to, że w jego kolejnej walce na szali będzie leżał mistrzowski pas wagi piórkowej KSW.

Podczas gali KSW w Radomiu, która odbyła się 11 listopada, Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Rutkowskiego i awansował na drugie miejsce w rankingu kategorii piórkowej. Patryk nie kryje swoich mistrzowskich ambicji i zapowiada, że w roku 2024 będzie chciał zrealizować swoje plany związane z walką o tytuł. W programie Oktagon Live Patryk powiedział:

Chciałbym się odbić za obydwie porażki, ale chronologicznie idziemy od początku, czyli najpierw był Rober Ruchała. Fajnie byłoby z nim zawalczyć. Miło byłoby się odbić po tych kilku latach, ale głównie interesuje mnie pas organizacji KSW. Jaki to będzie rywal, to już dla mnie drugorzędna sprawa. Chcę tego pasa i idę po niego.

Artur Ostaszewski, menadżer Patryka dodał, że liczy na walkę w maju.

Zgłaszaliśmy chęci na wiosnę. Gdzieś środek wiosny. Nie jest to wielka tajemnica, że to jest nasza wymarzona konfiguracja.

Powiedział również, że jedną z opcji jest walka Patryka Kaczmarczyka właśnie z Robertem Ruchałą o pas KSW.

Aktualnym czempionem kategorii piórkowej jest Salahdine Parnasse. Francuz, który dzierży także tytuł wagi lekkiej, szykuje się do walki na gali KSW w Paryżu, ale na razie nie wiadomo kto będzie jego przeciwnikiem.

Robert Ruchała zajmuje obecnie pierwsze miejsce w rankingu kategorii piórkowej KSW, a Patryk Kaczmarczyk drugie. Panowie zmierzyli się z sobą na gali KSW 61 i wówczas górą był Robert Ruchała.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,984 komentarzy 3,058 polubień

Patryk Kaczmarczyk nie kryje swoich mistrzowskich ambicji. Liczy na to, że w jego kolejnej walce na szali będzie leżał mistrzowski pas wagi piórkowej KSW. Podczas gali KSW w Radomiu, która odbyła się 11 listopada, Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Rutkowskiego i awansował na drugie miejsce w rankingu kategorii piórkowej. Patryk nie kryje swoich mistrzowskich ambicji i […]

Odpowiedz polub

click to expand...