Paige VanZant znów kontuzjowana, złamana ręka wymaga operacji

Paige VanZant (8-4-0) po raz kolejny będzie musiała przejść operację prawej ręki. Zabieg zaplanowany jest na 13 czerwca. Amerykanka w rozmowie z ESPN przyznała, że kontuzja odnowiła się po sparingu w styczniu, ale początkowo nie powiedziano jej, że potrzebna jest kolejna operacja. Zawodniczka miała nadzieję wrócić na przełomie lipca, jednak teraz zostanie odsunięta od rywalizacji na kilka miesięcy.

Sparowałam także w poprzednim miesiącu i robiłam lekki trening kondycyjny. Chciałam zawalczyć 20 lipca w Teksasie, ale mój kręgarz powiedział, że musimy sprawdzić rękę przed zaakceptowaniem starcia. Po rozmowie z chirurgiem okazało się, że muszę przejść kolejną operację.

Pierwszy uraz ręki pojawił się w walce z Jessicą-Rose Clark w styczniu 2018 roku. Po tym VanZant przeszła dwie operacje, w tym zespolono gwóźdź chirurgiczny z kością. Co więcej, użyto kawałka kości z biodra. Niestety tegoroczne złamanie miało miejsce tuż pod metalowym prętem.

Po drugiej operacji powiedziałam, że jeżeli moja kość pęknie raz jeszcze, to kończę z tym sportem. Właśnie tak się stało, ale nigdzie się nie wybieram. Moja głupia ręka mnie nie zatrzyma. Potrzebuję jeszcze jednej operacji i wszystko będzie w porządku.

Niestety przez ostatnie 29 miesięcy Page walczyła tylko 2 razy i nie wpływa to dobrze na wizerunek zawodniczki.

Chcę pokazać, że naprawdę jestem czegoś warta. Chcę pokazać UFC, że naprawdę jestem cenna. Potrzebuję jeszcze jednej walki w kontrakcie, aby udowodnić swoją rację.

Chcę przypomnieć im, że jestem gwiazdą. Pozostał mi tylko jeden pojedynek w umowie, przejdę tę operację i zawalczę.

11 KOMENTARZE

  1. Dla mnie nawet lepiej,  więcej będzie miała czasu na pojawianie się w rozbieranych sesjach. :fjedzia:

  2. Ostatnio to chyba więcej czasu spędza na sesjach w bikini niż na treningu to też i ma kontuzje przez "nietrenowanie xd"

    Ps. SPOILER
    takie złamanie typowe dla kogoś co przyjdzie 1x po czasie/kontuzji na trening i pieprznie tą samą ręką z całej epy w cokolwiek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.