alistair overeem

Alistair Overeem jest jednym z bardziej doświadczonych zawodników MMA. Holenderski fighter ma dziś 40 lat i ponad 60 walk na koncie. Wcześniej stoczył też wiele pojedynku na zasadach K-1. W roku 2010 został mistrzem K-1 World Grand Prix. W MMA zdobył pas organizacji Dream i Strikeforce. Do kolekcji brakuje mi jednak pasa UFC.

Overeem cały czas jednak ambitnie podchodzi do swojej kariery i liczy na to, iż wywalczy upragniony tytuł. Zawodnik postanowił ponownie o tym przypomnieć i zapowiedział w mediach społecznościowych jeszcze jeden szturm na szczyt wagi ciężkiej przed końcem kariery i napisał krótko w mediach społecznościowych: ostatnie podejście.

Zdobycie tytułu UFC byłoby zapewne najlepszym możliwym zwieńczeniem kariery Holendra. Overeem walczył już raz o pas wagi ciężkiej UFC, ale uległ wówczas aktualnemu mistrzowi, Stipe Miocicowi.

Popularny „The Demolition Man” w ostatnich 5 walkach ma bilans 4-1. Przegrał tylko z Jairzinho Rozenstruikiem. W swojej karierze Holender mierzył się z m.in. Fabricio Werdumem, Juniorem dos Santosem, Markiem Huntem, Brockiem Lesnarem, Curtisem Blaydesem czy Frankiem Mirem.

28 KOMENTARZE

 1. Ze Stipe mimo ze uciekal to byl moment ze chyba zlapal chorwata strzalem. Ale jesli Ngannou zdobedzie pas, a jest 1 w kolejce, to tym razem Aliego wyniosa w trumnie

 2. Kończ waść, wstydu oszczędź

  :lol:::fu::który się przyjebie?

  A co Ci ten reem zrobił, że błagasz go o litość?

 3. Zawsze z Alim! Zobaczyłbym tego skurwysyna nabitego z lat świetlności – jednym słowem jebać USADA 😉

 4. A co Ci ten reem zrobił, że błagasz go o litość?

  Zawsze się jakiś kutafon musi czepiać :lol:::fu::

 5. Akurat ten facet ma prawo nie pamiętać, że już to mówił. Ma prawo też nie pamiętać, że mu nie wyszło.

 6. Wróci na dietę z koniny, to pas zdobędzie. Chyba że jakiś Bubanou urwie mu łeb razem z rdzeniem kręgowym. Oby mu się udało jednak.

 7. Napiszę to co zawsze. Jak Bisping dał radę na koniec kariery, to i koniu jest w stanie.

  Dawaj Ali, ostatni zryw!!!

  Porównanie średniego (i nie mówię o wadze) Bispinga do najbardziej utytułowanego zawodnika na świecie? Proszę Cię. O różnicy w klasie tych zawodników świadczy to, że:

  Bisping zdobył pas tylko dlatego, że trafił na debila, który nie tylko go zlekceważył, ale po prostu zignorował obecność przeciwnika w klatce. Uwierz mi, że nie ma na świecie człowieka, który potraktowałby w ten sposób Aliego.

  Ali po pas!

 8. Lubię Konia ale on jest zawodnikiem starej daty, który niestety odstaje od młodszych zawodników i to się nie zmieni niestety.

 9. Overeem walczył już raz o pas wagi ciężkiej UFC, ale uległ wówczas aktualnemu mistrzowi, Stipe Miocicowi.

  Warto dodać, że to był jego drugi titleshot.

  Pierwszego ukradły mu te kurwy z USADA.

  Także teraz mówimy o trzecim – do trzech razy sztuka!

  Napiszę to co zawsze. Jak Bisping dał radę na koniec kariery, to i koniu jest w stanie.

  Dawaj Ali, ostatni zryw!!!

  Również jak koledze @Lockhorne nie podoba mi się porównanie Cunta Pissinga do Overeema, to jak porównanie gówna z czekoladą…nie mniej jednak też bym chciał, żeby na niego trochę farta skapnęło. Też będę za niego trzymał kciuki i zawsze trzymałem.

  Gdyby sytuacja potoczyła się trochę inaczej mógłby być mistrzem. Zarówno ma ku temu zestaw umiejętności jak i osiągnięcia, udowadniał też że jest w stanie kłaść trupem mistrzów – i generalnie każdego, bo siły jego ciosu oraz techniki nigdy nikt przecież nie podważał.

  Niestety styl walki w połączeniu ze słabą szczęką sprawia, że zarówno jest w stanie wygrać w widowiskowy sposób z samą czołówką dywizji, jak i zostać ustrzelonym przez totalnych średniaków :/

 10. Taki gosc jak Overeem zawsze ma szanse na pas. Jakby nie patrzeć to w mma trzeba też mieć szczęście, a mało brakowało i strąciłby Stipe z tronu.

 11. Zawsze z Alim! Zobaczyłbym tego skurwysyna nabitego z lat świetlności – jednym słowem jebać USADA 😉

  Az milo czasem zerknąć na stare gale Pride, K1 gdzie chłopaki dawali ile apteka dała 🙂 w tamtych czasach zamiast brokuła na plecach mieli by logo Jelfy lub Pfizera :razz:udziaonicbyniedao:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.