Alistair Overeem, który w swoim ostatnim boju podczas gali UFC Vegas 9, brutalnie odprawił Augusto Sakaiego, zaraz po walce przedstawił swoje spojrzenie na ewentualny rewanż z Jairzinho Rozenstruikiem, z którym wcześniej przegrał.

Jeśli chodzi o Rozenstruika – zniszczyłem tego człowieka. Dałem mu porządną nauczkę. Według mnie, to była tragiczna decyzja arbitra, który przerwał walkę na sam koniec pojedynku. Nie mam problemu z kolejną walką z nim. W mojej głowie to już go pokonałem. Tylko na papierze ma zwycięstwo. On to też wie. Nie mam najmniejszego problemu z tym rewanżem.

Na razie nie wiadomo czy Overeem faktycznie w kolejnym starciu zawalczy ponownie z Jairzinho, ale sam cały czas nawołuje o tę walkę i w najnowszym wpisie na Twitterze napisał:

Dałem mu nauczkę. Z całym szacunkiem, ale decyzja sędziego była bardzo zła. Przerwanie starcia na sekundy przed jego końcem. Ta walka musi się odbyć ponownie.

Overeem ma na swoim koncie 19 walk w UFC. 40-letni Holender to legenda sportów walki. Zawodnik wygrał dwa ostatnie pojedynki – przed starciem z Sakai, pokonał Walta Harrisa. W ostatnich 5 walkach jego bilans wynosi 4-1. Jedyną porażkę zadał mu właśnie Rozenstruik, lecz warto wspomnieć, że Alistair prowadził w tej walce, a został skończony przez rywala w 4:56 minucie ostatniej rundy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.