Joanna

Niedawno informowaliśmy o tym, że Joanna Jędrzejczyk przeniosła się z olsztyńskiego Berkutu Arrachion do umiejscowionego na Florydzie klubu American Top Team. Mistrzyni dywizji słomkowej UFC opublikowała w niedzielę na swoim profilu na Facebooku krótkie oświadczenie, w którym odnosi się do zaistniałej sytuacji. Najlepsza zawodniczka MMA na świecie informuje, że zmiana klubu podyktowana jest przede wszystkim chęcią rozwoju zawodowego i prywatnego. Przenosiny do USA mają tworzyć korzystniejsze warunki do pracy nad wartością nazwiska Jędrzejczyk na rynku amerykańskim.

Cały wpis naszej mistrzyni poniżej:

Jak już zapewne zauważyliście w mediach od kilku dni przebywam na Florydzie i od tej pory reprezentuje klub American Top Team. Decyzja zapadła szybko i nie jest bezpośrednio związana z moim wieloletnim Klubem Berkut Arrachion Olsztyn oraz z jego trenerami.
Przede wszystkim chciałabym publicznie podziękować za owocną współpracę Paweł Derlacz, Szymon Bońkowski oraz moim klubowym kolegom.
Decyzja o zmianie klubu jest moim prywatnym wyborem związanym m.in z obowiązkami jako mistrzyni świata organizacji UFC oraz obowiązkami przed zbliżającą się galą UFC205 w Nowym Jorku.
W mojej dotychczasowej długiej karierze kierowałam się nieustannym rozwojem zawodowym jak i prywatnym. Zmiana miejsca pobytu i treningu daje mi tą możliwość.
Zamierzam więcej pracować nad wartością swojego nazwiska na rynku amerykańskim.
Proszę nie doszukiwać się żadnych ukrytych powodów mojego rozstania z klubem Berkut Arrachion Olsztyn.
Liczę na wasze wsparcie a ja postaram się godnie reprezentować swoją ojczyznę i utrzymywać tytuł mistrzowski UFC.
Ze sportowymi pozdrowieniami
#joannachampion

3 KOMENTARZE

  1. Witam jestem nowy:pCo do tematu to nie można dziwić się,że Asia chce się rozwijać ,mieć infrastrukture do treningów,sparing partnerów a także pracować nad swoją wartością marketingowa. Arrachion już nie mógł tego dać jej co może dać ATT :irish:

  2. Dokładnie oby Jej wyszło na dobre, bo od razu widać że są plusy (dobra infrastruktura, sparingpartnerzy, odnowa, logistyka) i minusy (brak Mauricza, amerykańskie plastikowe żarcie, brak duetu trenerskiego). W walce z Karoliną pewnie będzie podobnie jak do tej pory, ale już kolejna walka może pokazać czy zmiana wyszła na dobre czy na złe.

  3. Czy ja wiem czy by mogła liczyc na dalszy progress jakby była w Olsztynie? Raczej nie Będzie śmiechowo jak straci pas przez zmianę:werdum:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.