Organizacja KSW potwierdziła zakończenie współpracy ze Scottem Askhamem. Były mistrz wagi średniej walczył ostatni raz w czerwcu tego roku i przegrał.

Podczas gali na PGE Narodowym, która odbyła się 3 czerwca, Scott Askham zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Walka nie ułożyła się po myśli Anglika i okazuje się, że była jego ostatnim występem w okrągłej klatce. Organizacja KSW poinformowała o tym w serwisie X.

KSW potwierdza zwolnienie byłego mistrza wagi średniej Scotta Askhama.

Dziękujemy mu za jego niesamowite występy i bycie wspaniałym ambasadorem KSW od 2018 roku. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w kolejnym rozdziale jego i niesamowitej kariery.

 

Askham związany był z KSW od roku 2018. Po fenomenalnych i błyskawicznych zwycięstwach z Michałem Materlą i Marcinem Wójcikiem, Anglik ponownie stanął naprzeciwko szczecinianina, tym razem w finale turnieju kategorii średniej. Stawką starcia, do którego doszło w maju 2019 roku, był zwakowany wcześniej przez Khalidova pas tej kategorii. W drugiej odsłonie znakomitego boju Askham znokautował Materlę latającym kolanem i zgarnął tytuł. Siedem miesięcy później mieszkaniec Doncaster spotkał się po raz pierwszy z Mamedem i wygrał. W drugim i trzecim starciu z Mamedem musiał uznać jego wyższość w klatce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,969 komentarzy 3,014 polubień

Organizacja KSW potwierdziła zakończenie współpracy ze Scottem Askhamem. Były mistrz wagi średniej walczył ostatni raz w czerwcu tego roku i przegrał. Podczas gali na PGE Narodowym, która odbyła się 3 czerwca, Scott Askham zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Walka nie ułożyła się po myśli Anglika i okazuje się, że była jego ostatnim występem w okrągłej […]

Odpowiedz polub

click to expand...