gane ngannou

Trener Francisa Ngannou jest pod wrażeniem tego, co w oktagonie pokazuje Ciryl Gane i zapowiada, że będzie chciał, aby jego podopieczny w walce wytrącił Gane z rytmu i narzucił mu swój styl.

W drugiej połowie stycznia dojdzie do walki unifikującej pasy wagi ciężkiej UFC pomiędzy Francisem Ngannou i Cirylem Gane. Eric Nicksick, trener Francisa Ngannou, będąc gościem audycji Morning Kombat powiedział, jak zapatruje się na rywala swojego podopiecznego i co najbardziej u niego ceni.

Myślę, że jego opanowanie i skuteczność. Kiedy go widzę przychodzi mi na myśl efektywność. Byłem pod wrażeniem jego walki z Wołkowem. Myślałem, że Aleksander będzie dla niego większym wyzwanie. Patrząc na Gane widzę skutecznego, walczącego płynnie i ruszającego się lekko na nogach zawodnika.

Eric Nicksick powiedział również, co planuje na walkę z Gane.

Spróbujemy sprawić, żeby nie czuł się komfortowo, żeby wybić go z rytmu. Będziemy musieli zrobić kilka rzeczy, aby on poczuł panikę.

Pojedynek mistrzowski o pas wagi ciężkiej pomiędzy Francisem Ngannou i Ciryle Gane odbędzie się w USA podczas gali UFC 270, która zostanie zorganizowana 22 stycznia 2022 roku.

Gane ma za sobą imponującą serię dziesięciu zwycięstw z rzędu. Cały czas pozostaje niepokonany w MMA. Swoją zawodową przygodę z tą dyscypliną sportu rozpoczął w roku 2018. Rok później trafił pod skrzydła organizacji UFC, gdzie stoczył siedem pojedynków.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Sugar_CHAMP

BAMMA
Heavyweight

1,080 komentarzy 1,004 polubień
murphyMc

MISTRZ ŚWIATA ⚽️

2,796 komentarzy 8,469 polubień

wrażeniem jego walki z Wołkowem

Odpowiedz polub

jon blachowicz

Oplot Challenge
Middleweight

113 komentarzy 90 polubień

Możliwe że gane zasługuje być mistrzem ,dla wielu jest nudziarzem dla innych fighterem z IQ który powoli rozpracowuje przeciwnika ale jakoś nie widzę żeby poskładał franka , zbyt duża różnica siły ciosu gane wali 10bomb Francis jedna,ale RACZEJ Walka bd podobna jak ta z mamedem Franek KO

Odpowiedz polub

jd0490

UFC
Lightweight

9,054 komentarzy 18,979 polubień

Oj a kto tutaj tak słodzi
Czy ktoś się boi dostać w czambu

Odpowiedz polub

Skaczomcy przez płot

BAMMA
Featherweight

816 komentarzy 2,566 polubień

Oj a kto tutaj tak słodzi
Czy ktoś się boi dostać w czambu

Warto trenować mistrza...a jakby mistrz się zmienił... :awesome:

Odpowiedz 1 Like