cris cyborg dana white

Cris „Cyborg” Justino nie planuje wracać do organizacji UFC, ale gdyby amerykańska marka zaproponowała jej odpowiednie zarobki, to zawodniczka z Brazylii mogłaby rozważyć taką propozycję.

Cris „Cyborg” Justino, która w roku 2019 odeszła z UFC, zawsze powtarzała, że jest bardzo zadowolona z tego posunięcia, bo współpraca z Daną White’em, była dla niej trudna. Tuż przed odejściem z UFC Cirs miała okazję zmierzyć się z Amandą Nunes, ale została przez niż znokautowana już w pierwszej rundzie walki. Teraz Justino w rozmowie dla serwisu MMAjunkie powtórzyła swoje przemyślenia na temat UFC.

W UFC miałam jednocześnie dobry i trudny czas. Myślałam o emeryturze. Poza klatką przeżywałam dużo stresu, a ja kocham swoją pracę i chcę być szczęśliwa. Kiedy przeszłam do Bellatora moja motywacja wzrosła i poczułam się szczęśliwa. Mogłam spokojnie skupić się na treningu i nie miałam innych problemów.

Justino powiedziała również, co musiałoby się stać, żeby mogła ponownie zawalczyć dla UFC.

Ten rozdział jest zamknięty. Oni nie chcą robić niektórych walk i nie chcą płacić zawodnikom. Jeśli zaczęliby płacić fighterom, być może moglibyśmy usiąść do rozmów, ostatecznie muszę myśleć o mojej przyszłości, a nie tylko o moim ego.

Cris Justino ma na swoim koncie 26 wygranych w zawodowym MMA. Od sześciu pojedynków pozostaje niepokonana. Ostatni raz przegrała w roku 2018. Została pobita wówczas przez Amandę Nunes. Po odejściu z UFC Cris Justino zaczęła walczyć dla Bellatora. Stoczyła pięć pojedynków i wszystkie wygrała. Teraz Brazylijka skupia się na nadchodzącej walce w boksie. Do starcia dojdzie już 25 września w Brazylii. Rywalką „Cyborg” będzie Simone Silva.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

B.I.G Makumba

UFC
Bantamweight

8,236 komentarzy 12,759 polubień

Cyborg was never my friend:danaillegal:

Odpowiedz 2 polubień

BogdanJanusz

ONE FC
Light Heavyweight

2,509 komentarzy 6,726 polubień

Odpuść już chłopie

Odpowiedz 8 polubień

Jeff

ONE FC
Bantamweight

2,259 komentarzy 4,305 polubień

Nie chcą płacić zawodnikom, których nie chcemy oglądać :boystop:

Odpowiedz polub

Raven

M-1 Global
Lightweight

3,698 komentarzy 12,291 polubień

Nie chcą płacić zawodnikom, których nie chcemy oglądać :boystop:

Akurat Kryśka jest bardzo widowiskowa i nie uprawia szachów w klatce. Zawsze jak któryś z moich kumpli psioczył na kobiece dywizje, to zarzucałem mu którąś z walk Cyborg i zamykał dupę.
Ja tam jej walki zawsze chętnie oglądam, bo to dla mnie taki babski Wanderlei Silva z okresu Pride.

Odpowiedz 5 polubień

GigaKozak33

Maximum FC
Bantamweight

1,418 komentarzy 2,649 polubień

Odpuść już chłopie

Wanderlei nie odpuści:lesnarhappy:

Odpowiedz polub

Bachen123

Jungle Fight
Middleweight

346 komentarzy 619 polubień

No pewnie, że się stresowałaś skoro pierwszy raz w historii zaczęłaś dostawać zawodniczki, które są w stanie z tobą walczyć, a nie tylko wyjść do klatki. Do tego ta USADA :nono: To poszłaś obijać drugą ligę do geriatora i już nie ma się czym stresować..

Odpowiedz 1 Like