Chociaż kilka dni temu pisaliśmy o tym, że azjatycka organizacja One Championship może borykać się z rynkowymi problemami, zapowiedzi szefostwa tej marki zdają się nie potwierdzać sugestii mówiących o tym, że 2020 będzie rokiem walki o przetrwanie dla One.

Zobacz również: Koniec ONE Championship? Były mistrz sugeruje, że organizacja walczy o przetrwanie

Już 10 stycznia One przygotuje swoją pierwszą galę w tym roku, a na cały 2020 planuje wyprodukować aż 50 wydarzeń, o czym w mediach społecznościowych napisał Chatri Sityodtong, szef organizacji.

Mamy tydzień do gali w Bangkoku, naszego pierwszego wydarzenia w tym roku. Jestem podekscytowany mogąc obwieścić, że One Championship wyprodukuje rekordowo dużo, bo aż 50 wydarzeń w 2020 roku (w 2019 było ich 42), wliczając w to nasze wszystkie marki:  ONE Championship, ONE Super Series, ONE Hero Series, ONE Warrior Series i ONE Esports. Mam też dla fanów kilka dużych niespodzianek do ogłoszenia. Czekajcie cierpliwie. Ruszamy!

Organizacja UFC już od kilku lat utrzymuje swoją liczbę gal w okolicach 40 rocznie. W 2019 zamknęła swoją listę 42. wydarzeniami. Jeśli więc One faktycznie przygotuje 50 gal, może w 2020 roku przeskoczyć pod tym względem swojego amerykańskiego konkurenta. Nie wiadomo natomiast ile w ramach 50 planowanych wydarzeń będzie związanych z zawodami e-sportowymi spod znaku marki One Esports.

Zobacz również: Organizacja One z potężną finansową stratą

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.