Cris Justino, która podczas grudniowej gali UFC 232 zmierzy się z Amandą Nunes, nie jest zadowolona z tego, że tak długo musiała czekać na tę walkę, o czym powiedziała podczas niedawnego spotkania z mediami.

Zaakceptowałam walkę, która miała się odbyć 8 września, po tym jak sześć miesięcy wcześniej ona mnie wyzwała na pojedynek. Ona jednak podpisała kontrakt na walkę w grudniu, a ja jako zawodniczka nie miałam wyjścia, musiałam poczekać. Musiałam trenować i czekać, ale ona za to zapłaci w grudniu.

Justino powiedziała również, że jest gotowa na wszystko, co Nunes może zaprezentować w oktagonie podczas ich pojedynku.

Przygotowałam się na wszystko. Jestem gotowa na pięć rund. Oglądałam kilka walk Amandy i wiem, że ona lubi wywierać presję, nie lubi natomiast gdy presja jest wywierana na nią, a ja właśnie to robię. Gdy ona zaatakuje mnie swoim najlepszym ciosem, będę wywierać na nią presję i ona to poczuje.

Gala UFC 232 odbędzie się 29 grudnia w Las Vegas.

23 KOMENTARZE

 1. Przygotowałam się na wszystko. Jestem gotowa na pięć rund. Oglądałam kilka walk Amandy i wiem, że ona lubi wywierać presję, nie lubi natomiast gdy presja jest wywierana na nią, a ja właśnie to robię. Gdy ona zaatakuje mnie swoim najlepszym ciosem, będę wywierać na nią presję i ona to poczuje

  ???

  Co za mistrzowskie rozpracowanie . Boję się o Krystynę.

  Nunes jak jej brakuje kardio to traci serce i tyle w temacie, tu nie o presję chodzi.

 2. Prawa Krysia vs LGBT – jedziesz z nią Krystynko, spraw by  już nikt nie był w stanie jej pokochać.  Amen.

  A na wejście:

  :juanlaugh:

 3. Zaakceptowałam walkę, która miała się odbyć 8 września, po tym jak sześć miesięcy wcześniej ona mnie wyzwała na pojedynek. Ona jednak podpisała kontrakt na walkę w grudniu, a ja jako zawodniczka nie miałam wyjścia, musiałam poczekać. Musiałam trenować i czekać, ale ona za to zapłaci w grudniu.

  Bo podczas zawieszenia za doping czasu nie traciłaś:tysoncoffe:

 4. Cris nawet imię ma jak facet.

  Cohones podobno też na jak facet, a nie jak chłopiec.:gabi_much_love:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.