Joanna Jędrzejczyk nie spieszy się z powrotem do oktagonu i chociaż pojawiły się plotki o jej kolejnej walce, Polka stanowczo im zaprzecza. Joanna szykuje się teraz do negocjacji nowego kontraktu z UFC i obserwuje co dzieje się w jej kategorii wagowej, w której już prawie rok minął od walki mistrzowskiej.

Do walki mistrzowskiej pomiędzy Weili Zhang i Joanną Jędrzejczyk doszło w marcu 2020 roku. Aktualna mistrzyni cały czas czeka na swój kolejny pojedynek, a UFC zapowiada, że być może zorganizuje go w Chinach.

W programie „Koloseum” Joanna Jędrzejczyk powiedziała, że UFC może mieć problem ze ściągnięciem Chinki do innego kraju.

Z tego co wiem UFC ma chyba spore problemy ze ściągnięciem Weili Zhagn z Chin do innego kraju, a potrzebują tej walki. Ona nie broniła już pasa prawie rok, a mistrzowie mają przykaz, że muszą bronić tytułu przynajmniej raz do roku.

Joanna Jędrzejczyk dodała też, że z końcem lutego leci do USA. Pojawi się również na gali, podczas której zawalczy Jan Błachowicz. Sama natomiast nie zakłada walki w pierwszej połowie tego roku.

Jędrzejczyk przegrała swoje ostatnie starcie mistrzowskie, w którym zmierzyła się z Weili Zhang. Walka była jednak dość wyrównana i ostatecznie skończyła się na kartach sędziowskich. Starcie to zostało również wybrane walką roku 2020 w plebiscycie World MMA Awards.

Polka w roku 2020 walczyła tylko raz i było to właśnie starcie o pas z Chinką.

15 KOMENTARZE

 1. Kurka chycili sie biednej małej Weili. Dajcie dziewczynie spokojnie zejść z soczku to przyleci gdzie bedziecie chcieli.

 2. Ale Asia też od tamtej walki nie walczyła i sama deklaruje, że kolejna walka to dopiero druga powoła 2021. Więc wtf!?

 3. Joanna: w kolejnym starciu walczę o pas, inne starcia odrzucam. Dejna to mój kolega.

  Dejna: Aśka wstawaj, zesrałaś się.

 4. Ale Asia też od tamtej walki nie walczyła i sama deklaruje, że kolejna walka to dopiero druga powoła 2021. Więc wtf!?

  Ale Asia nie ma pasa.

 5. Ale Asia też od tamtej walki nie walczyła i sama deklaruje, że kolejna walka to dopiero druga powoła 2021. Więc wtf!?

  Ona może, bo… nie ma pasa

 6. Ona nie broniła już pasa prawie rok […]

  Niby racja, ale ty Asiu nie wygrałaś dwóch walk z rzędu od pawie 4 lat, więc z czym do Chinki? :fjedzia:

 7. Niby racja, ale ty Asiu nie wygrałaś dwóch walk z rzędu od pawie 4 lat, więc z czym do Chinki? :fjedzia:

  Jak to z czem? Z tupetem i wysoko zadartym noskiem.

  😆

 8. Jak Asia była mistrzynią to obrony pasa były regularnie 2-3 razy w roku. Gdy zeszła z tronu w dywizji zapanował burdel i pomimo już 3 po niej mistrzyni nie idzie nad tym zapanować.

 9. Czyli co interim, ta druga Chinka vs Mamajunas, bo wiadomo, że Asia "stchórzyła", nikt nie puszcza czegoś takiego w eter bez powodu.

 10. A ty dostałaś w oko w 4 ostatnich walkach o mistrza jak się nie mylę. Więc dupa cicho. Wszczep se może trochę silikonu w pupę, widać piecze.

 11. Weili nie może opuścić Chin, bo ktoś by jej jeszcze testy zrobił:rutekajak: By odkryli specyfiki o których istnieniu nie mieli pojęcia.

  Grzegorz Wałga u Sarary ostatnio pół żartem o tym mówił, że w Rosji mają najlepszą szprycę, a w Chinkach taką o której istnieniu jeszcze nikt nie wie:fjedzia:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.