Joanna Jędrzejczyk nie spieszy się z powrotem do oktagonu i chociaż pojawiły się plotki o jej kolejnej walce, Polka stanowczo im zaprzecza. Joanna szykuje się teraz do negocjacji nowego kontraktu z UFC i obserwuje co dzieje się w jej kategorii wagowej, w której już prawie rok minął od walki mistrzowskiej.

Do walki mistrzowskiej pomiędzy Weili Zhang i Joanną Jędrzejczyk doszło w marcu 2020 roku. Aktualna mistrzyni cały czas czeka na swój kolejny pojedynek, a UFC zapowiada, że być może zorganizuje go w Chinach.

W programie Joanna Jędrzejczyk powiedziała, że UFC może mieć problem ze ściągnięciem Chinki do innego kraju.

Z tego co wiem UFC ma chyba spore problemy ze ściągnięciem Weili Zhagn z Chin do innego kraju, a potrzebują tej walki. Ona nie broniła już pasa prawie rok, a mistrzowie mają przykaz, że muszą bronić tytułu przynajmniej raz do roku.

Joanna Jędrzejczyk dodała też, że z końcem lutego leci do USA. Pojawi się również na gali, podczas której zawalczy Jan Błachowicz. Sama natomiast nie zakłada walki w pierwszej połowie tego roku.

Jędrzejczyk przegrała swoje ostatnie starcie mistrzowskie, w którym zmierzyła się z Weili Zhang. Walka była jednak dość wyrównana i ostatecznie skończyła się na kartach sędziowskich. Starcie to zostało również wybrane walką roku 2020 w plebiscycie World MMA Awards.

Polka w roku 2020 walczyła tylko raz i było to właśnie starcie o pas z Chinką.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.