Carlo Condit

Carlos Condit (MMA 30-13), który w kwietniu 2018 roku, podczas gali UFC on Fox 29 zmierzył się z Alexem Oliveirą (19-8-1,2NC) i przegrał przez poddania w drugiej rundzie, tuż po walce powiedział, że nie jest pewny czy jeszcze wróci do klatki.

Sam nie wiem co będzie dalej. Nadal kocham ten sport i przez większość czasu nadal czuję w sobie ogień. Po prostu uwielbiam to, ale może mój czas przeminął.
Później jednak uznał, że nadal chce się bić i miał walczyć z Mickeyem Gallem (6-2 MMA), ale kontuzja wykluczyła go z tego starcia.
Condit, który przegrał ostatnich pięć walk nie zamierza jednak rezygnować z kolejnych starć, o czym powiedział jego menadżer Abe Kawa w rozmowie dla serwisu BJPenn.com.
Wszystko z nim dobrze. Nie chcę mówić o tym co go trapi, ale to pospolita kontuzja. Nic szalonego.
Kawa dodał również, że Condit w tym roku planuje wrócić do UFC.
To jest człowiek, który urodził się do tego, by walczyć. Czuje się dobrze i wróci do klatki. Wróci w 2020 roku.

12 KOMENTARZE

 1. Kiedyś to był kocur niesamowity, jeden z najlepszych do oglądania, z charakterystycznym stylem. Niestety wszystko się kiedyś kończy.

 2. Streszczenie:

  Sam nie wiem co będzie dalej. Nadal kocham ten sport i przez większość czasu nadal czuję w sobie ogień. Po prostu uwielbiam to, ale może


  mój czas przeminął.


 3. 5 walk już Condit przegrał?  Mi się wydaje że od czasu kontuzji w walce z Woodleyem Carlos jest zupełnie innym fajterem, być może nie ma tej sprawności, bądź po prostu się już wypalił. Był w czołówce kilka lat, a teraz jak większość musi niszczyć swój wizerunek. Po 3 porażkach powinno UFC go zwolnić, wg dlaczego oni odeszli od tych starych zasad wywalania zawodników gdy widać że ewidentnie nie nadają się do najlepszej ligi…

 4. 5 walk już Condit przegrał?  Mi się wydaje że od czasu kontuzji w walce z Woodleyem Carlos jest zupełnie innym fajterem, być może nie ma tej sprawności, bądź po prostu się już wypalił.

  A mi się wydaje, że od wejscia USADY przegrał wszystko huehue

 5. 5 walk już Condit przegrał?  Mi się wydaje że od czasu kontuzji w walce z Woodleyem Carlos jest zupełnie innym fajterem, być może nie ma tej sprawności, bądź po prostu się już wypalił. Był w czołówce kilka lat, a teraz jak większość musi niszczyć swój wizerunek. Po 3 porażkach powinno UFC go zwolnić, wg dlaczego oni odeszli od tych starych zasad wywalania zawodników gdy widać że ewidentnie nie nadają się do najlepszej ligi…

  Chcą wyssać resztę szekli z jako takiego fejmu półżywych weteranów.

  Carlos już tylko emerytura albo Geriator.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.