Wygląda na to, że T.J. Dillashaw nie jest specjalnie zainteresowany pojedynkiem z Henrym Cejudo, który od razu po wygranej tytułu kategorii muszej i pokonaniu największego dominatora w tej dywizji w historii UFC wyzwał do walki posiadacza pasa mistrzowskiego w wyższej kategorii wagowej.

Dillshaw po swojej wygranej powiedział, że chce udowodnić wszystkim, że jest najlepszym zawodnikiem na świecie.

Zawalczę z każdym, kto zagwarantuje mi bycie najlepszym zawodnikiem na świecie bez podziału na kategorie wagowe. Wierzę, że już osiągnąłem ten status, nie ważne więc jak wielkie będzie następne wyzwanie. Będę walczył.

Natomiast zapytanie o starcie z Cejudo odparł:

Wydaje mi się, że on nie zasłużył na taki pojedynek. Niedawno przegrał z Josephem Benavidezem. Pokonał niejednogłośną decyzją Pettisa, ale ja nie zgadzam się z tym wynikiem. Najpewniej też on będzie walczył po raz trzeci z Demetriousem. Sam więc nie wiem. Jestem natomiast otwarty na każdy pojedynek i każde wyzwanie. Nie unikam rywali.

17 KOMENTARZE

 1. Cejudo zapaśniczo mógłby zniszczyć TJ'a ale ten jest lotny na nogach, więc raczej Dillashaw przez KO.

 2. Dobrze mówi, z myszą mógł fajnie przynajmniej zarobić, a tak to mu to zupełnie nie potrzebne choć łatwe zwycięstwo by było.

 3. Dillashaw – Cruz II

  Chyba sobie jaja robisz. Cruz to niech w koncu kogos pokona a po 2 niech chociaz dotrwa bez kontuzji do walki.

 4. Dillashaw – Cruz II

  Po co? Cruz nawet w prime mialby ciezko z dzisiejszym TJ, a w obecneh formie…niepotrzebna taka porazka takiej legendzie

 5. Dobrze mówi, z myszą mógł fajnie przynajmniej zarobić, a tak to mu to zupełnie nie potrzebne choć łatwe zwycięstwo by było.

  z mysza zarobic? To bylby chyba najmniej oplacalny superfight w historii MMA. Pewnie walka Gracie vs Fedor sprzedala by wiecej ppv niz Mysz vs TJ.

 6. z mysza zarobic? To bylby chyba najmniej oplacalny superfight w historii MMA. Pewnie walka Gracie vs Fedor sprzedala by wiecej ppv niz Mysz vs TJ.

  Na pewno zarobiłby więcej o ty mi chodziło.

 7. Po co? Cruz nawet w prime mialby ciezko z dzisiejszym TJ, a w obecneh formie…niepotrzebna taka porazka takiej legendzie

  Nie doceniasz Cruza, jedna walka z Codym gdzie porzucił gameplan nie zmienia faktu że to bardzo trudny rywal dla TJ-a. Pierwsza walka była wyrównana, ale to Cruz wygrał i żadnego wałka tam nie było.

 8. Nie doceniasz Cruza, jedna walka z Codym gdzie porzucił gameplan nie zmienia faktu że to bardzo trudny rywal dla TJ-a. Pierwsza walka była wyrównana, ale to Cruz wygrał i żadnego wałka tam nie było.

  Lecz pamietaj ze w pierwszej walce TJ porzucil swoje atuty, gre zmylek na bierzaco dostosowana do przeciwnika, i skupil sie na zwyciestwie przed czasem. Drugi raz nie popelni tych samych bledow. A Cruz lepszy niz byl juz nie bedzie.

 9. Czyli weźmie walkę z Moraesem. Porażka DJ z Cejudo sprawia, że bez kombinacji następną walkę o pas dostanie osoba która najbardziej na to zasługuje. Cieszy mnie to niezmiernie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.